Новий склад Ради РПР обрав двох співголів

Новий склад Ради РПР обрав двох співголів

23 Грудня 2018
3182
23 Грудня 2018
10:21

Новий склад Ради РПР обрав двох співголів

3182
21 грудня 2018 року на своєму установчому засіданні Рада «Реанімаційного пакету реформ» обрала двох співголів строком до березня 2019 року.
Новий склад Ради РПР обрав двох співголів
Новий склад Ради РПР обрав двох співголів

Про це повідомляється на сайті РПР.

Так, новообраними співголовами Ради РПР стали член правліня Центру політико-правових реформ (ЦППР) Юлія Кириченко і директор Центру демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) Тарас Шевченко.

Також на розгляді Ради залишається питання обрання третього співголови Ради.

Нагадаємо, що 18 грудня відбулися чергові загальні збори коаліції громадської організації «Реанімаційний пакет реформ», під час яких було обрано новий склад Ради – керівний орган коаліції. До складу РПР входить 82 громадські організації України. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3182
Теги:
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду