14:10
Субота, 24 Листопада 2018

Хакерська група Anonymous повідомила про британський проект протидії російській пропаганді

Хакерська група Anonymous заявила, що з 2015 року Великобританія нібито запустила проект із протидії пропаганді і гібридній війні з боку Росії під назвою Integrity Initiative.
Хакерська група Anonymous повідомила про британський проект протидії російській пропаганді
Хакерська група Anonymous повідомила про британський проект протидії російській пропаганді

Як повідомляє видання «Гордон», на своєму сайті хакери оприлюднили документи, які нібито стосуються діяльності організації.

За даними хакерів, Integrity Initiative – інформаційна секретна організація, в якій беруть участь групи політиків, військових і журналістів. Керує їхньою діяльністю аналітичний центр у Лондоні. Integrity Initiative передбачає створення кластерів фахівців у різних галузях, покликаних відстежувати й аналізувати приклади дезінформації у своїх країнах.

Хакери стверджують, що у найближчих планах організації відкриття відділень у Латвії, Естонії, Португалії, Швеції, Бельгії, Канаді, Вірменії, Україні, Молдові, на Мальті, у Чехії, країнах Близького Сходу і Північної Африки, Польщі, Словаччині, Румунії, Болгарії, Грузії, Угорщині, на Кіпрі, в Австрії, Швейцарії, Туреччині, Фінляндії, Ісландії, Данії та США.

За інформацією Anonymous, проект фінансує уряд Великобританії, а витрати організації на 2018–2019 роки становлять 1,9 млн фунтів стерлингів.

«Уряд Великобританії має прямо заявити про свої наміри й оприлюднити результати діяльності Integrity Initiative. В іншому разі це зробимо ми. Сьогодні ми оприлюднимо частину документів, які у нас є. У разі, якщо Лондон не відповість на наші вимоги протягом наступного тижня, ми покажемо іншу частину документів, що містять набагато більше секретів Сполученого Королівства», – ідеться в повідомленні Anonymous. 

Нагадаємо, раніше у Франції ухвалили закони проти фейків і пропаганди.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
404
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop