14:50
Вівторок, 13 Листопада 2018

«1+1» визнав плагіат і вирішив покарати журналістів «Секретних матеріалів»

У «1+1 медіа» відреагували на заяву каналу «24» щодо плагіату в сюжеті програми «Секретні матеріали» про корупцію у Київському політехнічному інституті та провели редакційне розслідування
«1+1» визнав плагіат і вирішив покарати журналістів «Секретних матеріалів»
«1+1» визнав плагіат і вирішив покарати журналістів «Секретних матеріалів»

Про це «Детектору медіа» повідомили у прес-службі «1+1 медіа».

«Ми провели редакційне розслідування та засмучені проявом некомпетентності деяких співробітників редакції. Маємо визнати провину журналіста "Секретних матеріалів" у даній ситуації та приносимо вибачення колегам з каналу "24". Сюжет буде видалено з інформаційних майданчиків "1+1 медіа"»,йдеться у коментарі медіагрупи.

Прес-служба «1+1 медіа» також повідомила «Детектору медіа», що прийнято рішення оштрафувати співробітників, причетних до виникнення такої ситуації, та розглядається можливість «вжити додаткові адміністративні заходи».

Нагадаємо, 12 листопада редакція телеканалу «24» заявила, що журналісти програми «Секретні матеріали» каналу «1+1» використали у своїй програмі про корупцію у Київському політехнічному інституті кадри журналістського розслідування програми «ЦРУ» «КПІ як корупційне князівство». Канал попросив від керівництва проекту «Секретні матеріали» вибачення та вказати першоджерело у своєму матеріалі.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4803
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop