Телеканал «Рада» розпочинає мовлення у цифрі

Телеканал «Рада» розпочинає мовлення у цифрі

31 Серпня 2018
1852
31 Серпня 2018
17:52

Телеканал «Рада» розпочинає мовлення у цифрі

1852
З 1 вересня парламентський телеканал «Рада» розпочинає мовлення у загальнонаціональному, цілодобовому, цифровому форматі у багатоканальній телемережі МХ-5
Телеканал «Рада» розпочинає мовлення у цифрі
Телеканал «Рада» розпочинає мовлення у цифрі

Про це повідомляється на сайті Ради.

«Тепер наш сигнал цілодобово буде доступний для широкої аудиторії на всій території України», – прокоментував директор телеканалу «Рада» Володимир Лех.

Також зазначено, що попри перехід на загальнонаціональне цифрове мовлення «Рада» залишиться в ефірі у кабельних мережах та на супутнику ASTRA-4A.

Канал «Рада» транслює пленарні засідання, засідання погоджувальних рад, парламентських слухань, брифінги народних депутатів, а також висвітлює роботу парламентських комітетів та комісій.

Нагадаємо, Нацрада вирішила оголосити конкурс на місце в мультиплексі МХ-5 на засіданні 27 липня. Перед цим, 20 липня, Нацрада на виконання рішення суду вилучила телеканал «Вінтаж» (ТОВ «Корона санрайс»), вимкнений «Зеонбудом» за борги, із ліцензії «Зеонбуду» як провайдера загальнонаціонального цифрового ефірного мультиплексу МХ-5. Конкурс було оголошено в газеті «Голос України» 2 серпня.

Голова Нацради Юрій Артеменко повідомляв, що на конкурс подали заяви п’ять телеканалів: NewsOne, «112 Україна», «ПлюсПлюс», «Рада» і телекомпанія «Гравіс-кіно» (згодом з’ясувалося, що заяву подала інша компанія з холдингу «1+1 медіа» - УНІАН-ТБ).

9 листопада парламентський телеканал «Рада» переміг у конкурсі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення на вільне місце в загальнонаціональному цифровому мультиплексі МХ-5.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1852
Читайте також
20.02.2020 12:52
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
2 281
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду