19:00
Середа, 18 Липня 2018

Журнал про фотографію «5.6» збирає на краудфандингу 200 тис. грн для друку нового номеру

На краудфандинговій платформі «Спільнокошт» розпочався збір коштів для друку нового номера журналу «5.6» - українського видання про фотографію, яке кожен випуск присвячує дослідженню нової теми.
Журнал про фотографію «5.6» збирає на краудфандингу 200 тис. грн для друку нового номеру
Журнал про фотографію «5.6» збирає на краудфандингу 200 тис. грн для друку нового номеру

Про це повідомляє інтернет-журнал Bird In Flight.

Зазначається, що майбутній номер журналу «5.6», на який збирають кошти, буде одинадцятим і називатиметься «Архітектура, громада і час». Він розповість про трансформації української архітектури та її нинішній стан.

«В українській архітектурі XX століття сталося кілька кардинальних поворотів, які назавжди змінили обличчя наших міст. При цьому після вибору кожного нового курсу спадщина попереднього ігнорувалася. Відсутність правонаступництва, стабільного розвитку і бурхливе зростання первинного капіталу багато в чому зумовили стан української архітектури на початку XXI століття. Команда "5.6" підготувала критичний номер, присвячений стосункам між громадою, забудовниками та архітекторами. Головна мета - показати хаотичний стан будівництва в українських містах», - йдеться у коментарі до збору коштів.

На випуск журналу планують зібрати 200 тисяч гривень. Як стверджується, ці гроші підуть на розробку дизайну номера, професійний переклад (видання виходить англійською та українською), друк тиражу. Підтримати проект можна на сторінці кампанії.

Нагадаємо, раніше «Громадське радіо» зібрало на платформі «Спільнокошт» 130 тис. грн на місяць фінансування двох прямоефірних програм.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
339
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop