Викладачі журкафедр в рамках Академії з прав людини випустили посібник про правозахисну журналістику
Викладачі журкафедр в рамках Академії з прав людини випустили посібник про правозахисну журналістику
Викладачі журналістських кафедр випустили посібник про правозахисну журналістику. Про це «Детектору медіа» повідомили в Центрі інформації про права людини.
Збірник конспектів лекцій «Права людини та мас-медіа в Україні» розрахований на журналістів, студентів, аспірантів, викладачів, а також для широкого кола читачів, хто цікавиться медійними процесами в Україні. У друкованому вигляді він буде розповсюджуватися у бібліотеки журфаків та на кафедрах журналістики. В електронному вигляді посібник можна завантажити за посиланням.
Погляди, висловлені в публікаціях, належать авторам і не обов’язково відображають позицію ініціаторів програми. Збірник загалом або окрему її частину (конспект лекції) може використати будь-який вищий навчальний заклад для підготовки студентів-журналістів або будь-яка медіаорганізація для підвищення кваліфікації журналістів-практиків на цінностях прав людини.
Авторський колектив: Близнюк А., Бондаренко І.; Бондаренко Т.; Брошкова С.; Бутиріна М.; Василик Л.; Виртосу І.; Волковинський О.; Вялкова І.; Глушко А.; Коваль Т.; Ковальова Т., Костюченко О.; Кучер Н.; Луць Ю.; Мельникова О.; Мірошниченко П.; Мітчук О.; Пикалюк Р.; Рудченко А.; Сипченко І.; Скібан Ю.; Тарасюк В.; Теребус О., Шендеровський К., Янець Н.
За загальною редакцією: Виртосу І., Шендеровський К.
Посібник рекомендований до друку Навчально-методичною комісією з журналістики та інформації та Вченою радою Інституту журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (протокол No 7 від 29 січня 2018 року).
Видання здійснено в рамках реалізації програми стажування викладачів журналістики «Академія з прав людини для журналістів та журналісток» за фінансування Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.
Як повідомлялося, Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістських кафедр розпочала роботу наприкінці вересня 2017 року. У проекті взяли участь 24 викладачі з 20 університетів України (Київ, Львів, Черкаси, Житомир, Ужгород, Херсон, Кропивницький, Харків, Хмельницький та інші міста).