11:14 / 20 Вересня 2018
15:45
Субота, 26 Травня 2018

Facebook заблокував акаунт головреда «ІнформНапалму» за публікацію 2015 року про конфлікти росіян з українськими біженцями

За словами волонтерки спільноти Христини Добровольської, журналісти «ІнформНапалму» «місяцями стрибають від одного бану у Facebook до іншого».
Facebook заблокував акаунт головреда «ІнформНапалму» за публікацію 2015 року про конфлікти росіян з українськими біженцями
Facebook заблокував акаунт головреда «ІнформНапалму» за публікацію 2015 року про конфлікти росіян з українськими біженцями

Facebook заблокував акаунт головреда «ІнформНапалму» за публікацію 2015 року про конфлікти росіян з українськими біженцями. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтерка спільноти «ІнформНапалму» Христина Добровольська.

За її словами, акаунт Романа Бурко 25 травня був заблокований адміністрацією Facebook на 3 дні через допис, який він зробив у серпні 2015 року.

«По суті, Facebook звинувачує Романа в застосуванні мови ворожнечі (hate speech) та, таким чином, порушенні стандартів спільноти Facebook. Хоча на перший погляд це може виглядати справедливо для вас, це не так, бо насправді пост Романа був зовсім протилежнмим. Фактично у допису він розкривав випадки міжетнічних конфліктів та порушень прав людини українських біженців в Росії. Він висвітлив проблему переслідування української меншини», - написала Добровольська.

До свого допису вона додала скріншот із дописом, через який відбулося блокування.

«Росіяни зривають злість на біженцях з України. У Росії наростають міжнаціональні конфлікти, спрямовані проти біженців з України. Росіяни, розлючені кризою і санкціями, звинувачують у всьому етнічних українців і зривають злість на тих, хто ще недавно біг від війни в пошуках мирного життя. Незважаючи на те, що ФМС Росії постійно завищує цифри по кількості біженців з України, досить багато людей повірили російській пропаганді і втекли від війни на Донбасі до РФ, в надії на "братську любов". Як виявилося, там їх не тільки ніхто не чекає, але і бачать в них корінь всіх проблем. Очевидно, що в даній ситуації можна очікувати не тільки побутового хамства і міжнаціональних сутичок, а й українських погромів», - йшлося в дописі Романа Бурко.

За словами Христини Добровольської, журналісти «ІнформНапалму» «місяцями стрибають від одного бану у Facebook до іншого».

«Виглядає так, що тепер Facebook блокує за журналістську діяльність. Це не лише є явним порушенням свободи слова, але й спричиняє обструкцію ЗМІ», - додала вона.

Від імені спільности «ІнформНапалму» Христина Добровольська закликала усіх підтримати свободу слова та надсилати повідомлення до адміністрації Facebook.

«Ми пишемо про гібридну військову операцію по захопленню Криму, сирійські хімічні напади, обстріл цивільних осіб на Донбасі, знищення MH17, репресії проти кримських татар, фейки та маніпуляції російських ЗМІ, тероризм та військовополонених. Чи повинні ми зараз це припинити? Ми просимо вас діяти. Покажіть Facebook, що це не може так тривати. Люди не можуть бути заблоковані лише тому, що деякі уряди у світі є достатньо багатими, щоб платити людям, які генерують масові скарги та відправляють їх адміністраторам Facebook, котрі, у свою чергу, досить необачні, щоб навіть не вдаватися до подробиць повідомлень», - сказано в заяві.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
704
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop