Український культурний фонд планує підтримати 165 проектів цього року – Юлія Федів

Український культурний фонд планує підтримати 165 проектів цього року – Юлія Федів

22 Травня 2018
4029
22 Травня 2018
11:24

Український культурний фонд планує підтримати 165 проектів цього року – Юлія Федів

4029
У 2018 році Український культурний фонд (УКФ) планує підтримати 165 проектів по трьом основним напрямкам. Мінімальна сума гранту – 50 тис. грн, максимальна – 2 млн грн. Подача заявок триває до 2 липня
Український культурний фонд планує підтримати 165 проектів цього року – Юлія Федів
Український культурний фонд планує підтримати 165 проектів цього року – Юлія Федів

Про це повідомила виконавча директорка Українського культурного фонду Юлія Федів під час прес-конференції 22 травня.

За її словами, УКФ підтримуватиме проекти по трьом напрямкам: «індивідуальні проекти», «проекти національної співпраці» та «проекти міжнародної співпраці». За словами пані Федів, мінімальна сума гранту – 50 тис. грн, максимальна – 2 млн грн. Цього року УКФ планує підтримати близько 165-ти проектів. 

«Ми плануємо цього року підтримати близько 165-ти проектів. Все залежить від бюджету, кількість проектів може корегуватися», – повідомила пані Федів, відповідаючи на запитання журналістки.

Виконавча директорка УКФ повідомила, що заявки приймаються з 21 травня по 2 липня включно. Після цього вони проходитимуть технічну оцінку дирекції УКФ та будуть направлені до експертних рад.

«Оцінка в експертних радах проходитиме місяць – до 9 серпня. 9 серпня ми отримаємо протоколи оцінкок від експертів, на базі чого буде прийнято рішення щодо підтримки проекту Українським культурним фондом. Після цього з аплікантами, які пройдуть відбір експертних рад, будемо підписувати договори. І з вересня вони зможуть розпочати свої проекти. Ці проекти будуть досить короткими, вони передбачаються на три місяці. Плануйте свої проекти так, щоб вже до грудня ви їх завершили. У груді нас з вами очікує звітність. З деталями можна ознайомитись на сайті УКФ», – розказала деталі пані Федів.

Нагадаємо, 22 травня відбулося сліпе жеребкування серед кандидатів восьми експертних рад Українського культурного фонду, які оцінюватимуть культурно-мистецькі проекти в 2018 році. Відібрано п'ятьох експертів по кожному напрямку.

Нагадаємо, 19 січня міністр культури Євген Нищук призначив головою Українського культурного фонду Марину Порошенко. За її кандидатуру одноголосно проголосували всі члени Наглядової ради Фонду. Згодом режисерка, керівниця ГО «Новий Донбас» Лариса Артюгіна розповіла «Відеотеці», що вважає таке призначення демонстрацією неповаги до експертного середовища, людей, дотичних до сфери культури, та взагалі - українського народу

7 лютого на відкритому засіданні члени Наглядової ради Українського культурного фонду більшістю голосів обрали на посаду виконавчого директора Фонду Юлію Федів. 

Фото: скріншоти з відеозапису прес-конференції

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4029
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду