12:10
Четвер, 7 Грудня 2017

Журналісти «Наші гроші. Львів» виграли в СБУ суд щодо декларування

6 грудня Львівський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги СБУ на постанову суду, який визнав її дії щодо ненадання копій декларацій про доходи протиправними
Журналісти «Наші гроші. Львів» виграли в СБУ суд щодо декларування
Журналісти «Наші гроші. Львів» виграли в СБУ суд щодо декларування

Про це повідомляє сайт «Наші гроші.Львів».

«Під час розгляду скарги представник СБУ кілька разів міняла стратегію, щораз по-новому пояснюючи відмову в наданні інформації. Втім апеляційний суд залишив постанову суду першої інстанції без змін, а скаргу без задоволення. Відтак, СБУ зобов’язана надати копії декларацій»,– повідомляє видання.

Адвокатом журналістки видання Юлії Костюк під розгляду справи в першій та апеляційній інстанціях був медіа-юрист Юрій Ничка за підтримки Інституту розвитку регіональної преси.

Нагадаємо, у квітні журналісти сайту «Наші гроші. Львів» подали до суду на Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області з приводу ненадання публічної інформації. Зокрема, СБУ відмовилась надати копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 та 2015 рр. начальника Управління СБУ у Івано-Франківській області Петра Дідуха та його заступників.

У травні 2017 року Львівський окружний адміністративний суд задовольнив позов журналістки сайту «Наші гроші. Львів» Юлії Костюк до СБУ у справі про відмову в наданні декларацій про доходи керівництва обласного управління СБУ.

СБУ не погодилась з такою постановою суду і подала апеляційну скаргу.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
559
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop