Суд призначив податкову перевірку «1+1 продакшн»

Суд призначив податкову перевірку «1+1 продакшн»

29 Листопада 2017
1473
29 Листопада 2017
13:50

Суд призначив податкову перевірку «1+1 продакшн»

1473
Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури і призначив позапланову податкову перевірку «1+1 продакшн»
Суд призначив податкову перевірку «1+1 продакшн»
Суд призначив податкову перевірку «1+1 продакшн»

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на постанову суду, оприлюднену 7 листопада.

«Надати прокурору групи прокурорів – прокурору Слобідського відділу Харківської місцевої прокуратури № 5 Чухлебову Івану Володимировичу дозвіл на проведення у кримінальному провадженні № 42017000000001823 від 06.06.2017 позапланової документальної перевірки з питань дотримання податкового законодавства ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "1+1 ПРОДАКШН" (ЄДРПОУ 23389360), юридична адреса: м. Київ, вул. Кирилівська, буд. 23, на предмет своєчасності, повноти нарахування та сплати усіх передбачених Податковим кодексом України податків і зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, у т.ч. при здійсненні фінансово-господарських взаємовідносин з контрагентами за період з 01.01.2008 по 31.12.2016», – йдеться в ухвалі суду.

Проведення перевірки доручили працівникам Державної фіскальної служби України. Строк проведення позапланової перевірки – десять робочих днів.

«Детектор медіа» звернувся до прес-служби «1+1 медіа» по коментар.

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що у справі про розкрадання коштів у «Приватбанку» Печерський районний суд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури України здійснити огляд будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість», де з 2012 року розташовані офіси «1+1 медіа». У медіагрупі це розцінили як спробу тиску.

12 вересня група «1+1 медіа» заявила, що Національний банк України (НБУ) планує до 25 вересня провести відчуження будівлі ТОВ «Поділ Нерухомість» по вул. Кирилівській, 23 у Києві, де розташовані офіси «1+1 медіа», через те, що ця нерухомість перебуває в якості заставного майна по процедурі рефінансування «Приватбанку». Медіагрупа звернулася до Міністерства внутрішніх справ (МВС) з проханням забезпечити охорону будівлі.

Група «1+1 медіа» стверджує, що наразі від ТОВ «Поділ Нерухомість» вимагають сплати усю суму кредиту – 4,4 млрд грн. Однак, як зазначають у медіагрупі, оціночна вартість будівлі, відповідно до договору іпотеки, складає 258 млн грн. «1+1 медіа» повідомляє, що медіагрупа сплатила оренду до березня 2018 року та звернулась до НБУ з проханням прояснити ситуацію щодо подальшої оренди. Зазначено, що відповіді ще немає. 

12 вересня НБУ заявив, що не звертався до ТОВ «Поділ Нерухомість» із вимогою звільнити приміщення від орендаря, яким є ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».

13 вересня ТОВ «Поділ Нерухомість» поінформувало, що арешт судом будівлі по вул. Кирилівській, 23 у Києві, де розташовані офіси «1+1 медіа», не вплине на оренду цих приміщень медіагрупою.

8 вересня Господарський суд міста Києва порушив провадження за позовом ТОВ «Поділ Нерухомість» до НБУ про розірвання договору.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1473
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду