19:53
Вівторок, 28 Листопада 2017

Актор Федір Добронравов внесений до «чорного списку» Мінкульту, що дає підстави заборонити показ серіалу «Свати»

Міністерство культури України внесло російського актора Федора Добронравова, який знімається у серіалі «Свати» студії «Квартал 95» до так званого «чорного списку» - Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці.
Актор Федір Добронравов внесений до «чорного списку» Мінкульту, що дає підстави заборонити показ серіалу «Свати»
Актор Федір Добронравов внесений до «чорного списку» Мінкульту, що дає підстави заборонити показ серіалу «Свати»

Про це стало відомо із оновленого Переліку на сайті Міністерства культури України.

На сайті зазначається, що Добронравов Федір Вікторович внесений  до Переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, 28 листопада.

Перелік складає Міністерство культури України на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. Список таких осіб надає Мінкульту Служба безпеки України на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України».

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України» внесено зміни до Закону «Про кінематографію», яким передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Читайте також

Раніше голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що творці «Сватів» апріорі мають бути готові до того, що через антиукраїнські заяви виконавця однієї з головний ролей – російського актора Федора Добронравова і відвідування ним Криму серіал може бути заборонений в Україні.

Як повідомляв «Детектор медіа», СБУ заборонила Федору Добронравову в’їзд в Україну на три роки. Співробітники спецслужби задокументували, що Добронравов неодноразово робив антиукраїнські публічні заяви, в яких, зокрема, підтримував анексію Криму Росією. Актор також багато разів відвідував окупований півострів, що є порушенням законодавства України.

Наразі, як повідомив заступник голови Держкіно Сергій Неретінвідомство відреагує на заборону в'їзду Службою безпеки України акторові українського серіалу «Свати» Федору Добронравову, тільки-но одержить відповідні документи від Міністерства культури.

Художній керівник Студії «Квартал 95» Володмир Зеленський записав відеозвернення, в якому закликав боротися з кумівством, а не із «Сватами».

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10186
Переглядів
Коментарі
Вовик
13:58 / 29 Листопада 2017
Наконец-то СБУ начало гонять эту шоблу фашистскую.
Роман
09:04 / 29 Листопада 2017
"А с Зеленским что будете делать" пока не нарушает - ничего.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop