12:46
Середа, 22 Листопада 2017

Ситник каже, що не розголошував журналістам даних досудового слідства

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник прокоментував кримінальну справу за фактом можливого розголошення таємниці слідства посадовою особою правоохоронного органу та стверджує, що під час спілкування з журналістами не надавав їм даних досудового слідства
Ситник каже, що не розголошував журналістам даних досудового слідства
Ситник каже, що не розголошував журналістам даних досудового слідства

Про це він сказав під час свого виступу на Антикорупційному комітеті Верховної Ради, повідомляє «Укрінформ».

«У мене були зустрічі з журналістами у форматі оф-рекордс. Ми для цього відкриті і така практика застосовувалася іншими керівниками правоохоронних органів, але жодного разу при спілкуванні з журналістами порушення закону не було», – сказав пан Ситник.

Він стверджує, що не розголошував ні державної таємниці, ні таємниці слідства і готовий публічно повторити всі свої заяви, які робив під час таких зустрічей: «Всі слова, які я казав у відкритих інтерв'ю, при зустрічах  з журналістами у форматі оф-рекордс я готовий повторити у форматі он-рекордс».

Як повідомляє «Укрінформ», народний депутат з «Народного фронту» Антон Геращенко оприлюднив аудіозапис, на якому нібито директор НАБУ Артем Ситник розповідає стороннім особам результати прослуховування телефонних розмов колишнього заступника військового прокурора Костянтина Кулика зі своєю дружиною.

Згодом, за повідомленням інформагентства, Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом можливого розголошення таємниці слідства посадовою особою правоохоронного органу. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що у справі фігурує аудіозапис, на якому чутно, як особа, схожа на пана Ситника, розповідає журналістам про матеріали слідства, здобуті у ході санкціонованого судом прослуховування однієї жінки.

На фото - Артем Ситник

Фото: РБК

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
383
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop