ПРОЕКТИ
12:33
Середа, 18 Жовтня 2017

«1+1 медіа» заявляє про прихований видобуток криптовалюти на сайтах групи

«1+1 медіа» заявляє, що виявила та зупинила незаконне втручання в роботу сайтів групи, метою якого був прихований видобуток криптовалюти Monero, ймовірно, в інтересах міжнародного стартапу Newzmate. Медіагрупа звернулась до Кіберполіції
«1+1 медіа» заявляє про прихований видобуток криптовалюти на сайтах групи
«1+1 медіа» заявляє про прихований видобуток криптовалюти на сайтах групи

Про це йдеться в релізі групи.

«Департамент "1+1 digital" провів розслідування і виявив, що через API компанії Newzmate в браузери читачів новинних сайтів групи з домену api.traq.li завантажувався прихований скрипт Сoin-hive для видобутку криптовалюти Monero. Таким чином, шахраї збагачувалися за рахунок ресурсів комп'ютерів користувачів без їхнього відома. Після виявлення програма для майнінгу була видалена з усіх сайтів групи», – повідомляє група.

У «1+1 медіа» зазначають, що програма потрапила на сайти медіагрупи після покупки сервісу електронних розсилок Traqli, розробником якого є Newzmate. Також медіагрупа повідомляє, що редакції сайту ТСН.ua надходила пропозиція використовувати сервіс розсилки безкоштовно, але за умови використання скрипту для майнінгу.

«Така пропозиція була відхилена, але згаданий скрипт все одно потрапив на сайти групи», – зазначає прес-служба.

«1+1 медіа» звернулась до Департаменту кіберполіції Національної поліції України із заявою щодо несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерів та мереж електрозв’язку медіагрупи.

Прес-служба групи зазначає, що в кінці вересня 2017 року для прихованого видобутку криптовалюти використовувалися football.ua, Korrespondent.net, iSport.ua, tochka.net та інші ЗМІ.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
714
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop