10:20
П'ятниця, 13 Жовтня 2017

Школа журналістики УКУ запрошує студентів на майстер-класи

Проект «Друзі за Збручем» Школи журналістики Українського католицького університету відриває п'ятий набір та запрошує студентів будь-яких спеціальностей із центральних, південних та східних областей України відвідати майстер-класи українських медійників у Львові
Школа журналістики УКУ запрошує студентів на майстер-класи
Школа журналістики УКУ запрошує студентів на майстер-класи

Майстер-класи розпочнуться в середині листопада та триватимуть до кінця навчального року, повідомляє Школа журналістики УКУ на своїй сторінці у Facebook

Зазначено, що журналістська/медійна освіта чи досвід не обов’язкові. Добір учасників, запрошених на кожен майстер-клас, відбуватиметься на конкурсних засадах відповідно до мотивації та спеціалізації кандидатів. Охочим брати участь у програмі необхідно до 1 листопада 2017 року на journalism.ucu@gmail.com надіслати:

1) CV або коротку інформацію про себе, повну контактну інформацію, а також посилання на сторінку в Facebook;

2) Короткий мотиваційний лист (чому ви зацікавлені в участі? Що саме хотіли б отримати у підсумку? Які саме теми, сфери журналістики вас цікавлять? Кого з українських журналістів, медійних професіоналів ви хотіли б бачити на наших заходах?)

Школа журналістики УКУ компенсує проїзд, проживання та харчування.

Більше про програму «Друзі за Збручем» можна узнати тут. Із запитаннями також можна звертатись до викладача Школи журналістики УКУ Отара Довженко (Otar Dovzhenko).

Нагадаємо, у липні 2017 року директором Школи журналістики Українського католицького університету став отець Павло Худ.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
346
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop