16:00
Понеділок, 14 Серпня 2017

ГПУ розслідує можливе ухилення від сплати податків власником NewsOne Євгеном Мураєвим

Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за фактом можливого ухилення від сплати податків та зборів народним депутатом та власником телеканалу NewsOne Євгеном Мураєвим. Призначено позапланову документальну перевірку за 17 років
ГПУ розслідує можливе ухилення від сплати податків власником NewsOne Євгеном Мураєвим
ГПУ розслідує можливе ухилення від сплати податків власником NewsOne Євгеном Мураєвим

Про це йдеться в матеріалах Печерського районного суду Києва.

Як зазначено в ухвалі, досудовим розслідування встановлено, що пан Мураєв у щорічній електронній декларації за 2015 рік у пункті 12 задекларував готівкові кошти у сумі $2 млн, €1 млн та 18,5 млн грн. Крім того, вартість задекларованого легкового автомобіля становить 960 тис грн.

При цьому, як йдеться в документі, за даними Державної фіскальної служби України, доходи пана Мураєва за період з 2007 до 2015 року, з яких сплачено податки та інші обовязкові платежі, склали 1,7 млн грн.

«Попереднім аналізом таких відомостей зроблено висновки про наявність ймовірного ухилення від сплати податків та зборів», – зазначено в ухвалі суду від 3 серпня.

Суд задовольнив клопотання прокурора і призначив позапланову документальну перевірку пана Мураєва з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998 по 2016 роки. Організацію проведення перевірки доручено податківцям.

«Детектор медіа» намагається зв’язатися з паном Мураєвим для коментаря.

Читайте також

На фото - Євген Мураєв

Фото: прес-служба Євгена Мураєва

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
899
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop