ПРОЕКТИ
13:56
Неділя, 16 Липня 2017

Vogue вибачився перед читачами за фразу про трансгендерність

Читачів обурило вживання терміну «гендер-флюїд»
Vogue вибачився перед читачами за фразу про трансгендерність
Vogue вибачився перед читачами за фразу про трансгендерність

Американський журнал Vogue вибачився перед читачами за фразу про трансгендерність колишнього вокаліста поп-групи One Direction Зейна Маліка і його подруги.

Про це повідомляє ВВС Україна.

В інтерв'ю журналу Малік і його подруга, американська модель Джіджі Хадід розповіли, що позичають одне в одного речі з гардеробу. Вони також сфотографувалися для обкладинки журналу в барвистому одязі «андрогінного стилю».

У коментарі до інтерв'ю автор журналу Vogue називає фотографію «обіймами гендер-флюїдів», тоді як визначення «гендер-флюїд» застосовують щодо тих, чиє гендерне сприйняття залежить від ситуації: такі люди можуть відчувати себе то чоловіками, то жінками, то людьми із подвійною статтю. Автор журналу Майя Сінгер пише про новий молодіжний тренд – «байдуже ставлення до гендерних ознак».

«Для покоління цього тисячоліття такі поняття як «хлопчик» чи «дівчинка» мають невелике значення. Це помітно в тому, як одягається це покоління», - резюмує автор Vogue.

Читачі звернули увагу на недоречне вживання терміна. Багатьох обурила не стільки помилка автора, скільки його ставлення до теми трансгендерності.

«Якщо ви збираєтеся розповісти про трансгендерів, то поговоріть із представниками цієї спільноти. Пережитий досвід статевої невідповідності рідко буває таким кумедним і гламурним, яким його уявляє Vogue на своїй обкладинці», - пише автор журналу Cosmopolitan.

В'їдливих коментарів написали так багато, що журналу довелося визнати, що стаття невдала.

«Цією розповіддю ми хотіли проілюструвати вплив трансгендерних груп на моду і культуру. Дуже шкодуємо, що в нашій статті неправильно відобразили цю ідею - ми схибили», - заявила представник Vogue.

У заяві зазначили, що журнал хоче продовжити висвітлення теми і обіцяє виявити обережність.

Фото: inez and vinoodh/vogue

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
427
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop