«Воля» заявляє, що не працює в окупованому Криму
Про це пише «Економічна правда» з посиланням на прес-службу компанії.
У прес-службі заявили, що «у 2014 році всі телекомунікаційні активи були продані російській компанії – ТОВ "Телекомунікаційні системи" (ТОВ "ТС")».
«Спочатку ТОВ "ТС" використовувало товарний знак "Воля", але в подальшому воно, як нам стало відомо, самостійно зареєструвало в Роспантенті свій товарний знак, під яким надає послуги зараз», - заявили у компанії «Воля».
Компанія також заявляє, що ТОВ «Телесвіт» - українська юридична особа, яка входить до групи компаній «Воля» і діє в правовому полі України, не маючи відношення до Криму.
Раніше видання «Крим.Реалії» з посиланням на ЗМІ в окупованому Криму повідомило, що 31 травня в Севастополі телекомунікаційна компанія «Воля» заблокувала доступ до російських соціальних мереж «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також до сервісів «Яндекс» і Mail.Ru.
На питання «Економічної правди», чи працює провайдер «Воля» на території окупованого Криму, в техпідтримці відповіли: «Ні. Це представник компанії "Воля" – "ТОВ Телесвіт».
У техпідтримці компанії «Волі» заявили, що ТОВ «Телесвіт», яке є дочірнім підприємством компанії «Воля», заблокувало сервіси тимчасово. За словами представника «Волі», послуги в даний момент заблоковані, але найближчим часом будуть працювати.
«Доступ дійсно був обмежений, але зараз ведуться роботи з розблокування даних сервісів», – повідомили в компанії «Воля».
Зазначимо, що після того, як українські провайдери почали блокувати доступ до російських онлайн-сервісів, в тому числі соцмережі «ВКонтакте», українська аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35%.
За останні два тижні аудиторія українських користувачів Facebook зросла на 1,5 млн і станом на 30 травня становить 8,3 млн.
Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування Mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Однокласники». Крім того, суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження. 17 травня після офіційної публікації указ набув чинності.