16:25
Понеділок, 1 Травня 2017

За останні три доби в Україну прибули понад 200 учасників «Євробачення»

Заходи щодо оформлення учасників пісенного конкурсу «Євробачення-2017» наразі інтенсивно проводять співробітники Державної прикордонної служби на державному кордоні. Протягом трьох діб в Україну прибуло понад 200 учасників та членів команд конкурсу із майже 20 країн світу.
За останні три доби в Україну прибули понад 200 учасників «Євробачення»
За останні три доби в Україну прибули понад 200 учасників «Євробачення»

Про це повідомляє сайт Держпрокордонслужби.

Найбільше учасників «Євробачення» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту оформили у пунктах пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль» та «Київ». Ще одна команда прибула через автомобільний пункт пропуску «Платонове» на Одещині.

Передбачається, що основними пунктами пропуску під час пропуску учасників та гостей «Євробачення» будуть пункти пропуску для повітряного сполучення, на які припаде до 70 % від загальної кількості прибуваючих на пісенний конкурс. 20 % користуватимуться автомобільними пунктами пропуску. Ще 10 % гостей та учасників конкурсу очікується на залізничних напрямках.

Нагадаємо, півфінали 62-го пісенного конкурсу «Євробачення-2017»  відбудуться у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра 9 та 11 травня. Фінал «Євробачення-2017» – 13 травня. 

Увечері 30 квітня на Софійській площі у Києві було відкрито фан-зону пісенного конкурсу «Євробачення-2017». Фан-зону працюватиме з 30 квітня до 14 травня.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
597
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop