Попова заявляє, що отримання Україною передавачів від західних партнерів уповільнилося
Попова заявляє, що отримання Україною передавачів від західних партнерів уповільнилося
Про це вона написала у своєму Facebook.
«Уряд однієї з краін Західної Європи ще восени запропонував нам обрати з 150 цифрових передавачів Т1 20, які вони нам готові подарувати. До речі там біля 15 передавачів таких, що підлягають переналаштуванню під Т2. Є дуже високої потужності. На жаль, досі (вже більше ніж 5 місяців) ці передавачі не обрані. Вчора мені повідомили що можливо обрали 5. Чому не 20 мені так і не пояснили», - зазначила Тетяна Попова.
За її словами темпи встановлення передачі для відновлення українського мовлення на Донбасі, а також на окуповані території Донецької, Луганської областей і Криму, уповільнилися.
«Та Комісія, яку я очолювала, і яка щотижнево розглядала по 25 питань, на жаль, зараз щотижнево не збирається і відповідно таку кількість питань не розглядає навіть за квартал. Тому темп встановлення нових передавачів суттєво зменшився. В середньому потрібно 6 місяців для оформлення документів, отримання дотаційного або закупівлі нового передавача і його включення», - повідомила вона.
«Детектор медіа» надасть можливість представникам Міністерства інформаційної політики прокоментувати заяву Тетяни Попової.
Нагадаємо, 3 серпня 2016 року заступниця міністра інформаційної політики України Тетяна Попова подала у відставку. Вона повідомила, що залишиться працювати як волонтер за проектами: відновлення мовлення, інформаційна реінтеграція окупованих районів Донбасу та Луганщини, захист свободи слова та права журналістів на професію.
23 серпня 2016 року Кабінет Міністрів України звільнив Тетяну Попову з посади заступниці міністра інформаційної політики України.
У серпні 2016 року Заступниця міністра інформаційної політики України Тетяна Попова повідомила, що протягом 2015-2016 років для відновлення трансляції українських теле- і радіостанцій на Донбасі було встановлено 62 передавачі.