Єврокомісія поки не розкриває інформацію про джерела кібератак на власні сервери
Єврокомісія поки не розкриває інформацію про джерела кібератак на власні сервери
Про це повідомляє Financial Times з посиланням на поінформоване джерело, пише «Укрінформ».
За словами джерела, 80% кібератак на сервери Єврокомісії заподіяли тієї чи іншої шкоди, проте системи захисту конфіденційних даних спрацювали.
Єврокомісія відреагувала на це посиленням заходів безпеки і розширення співпраці в галузі кібербезпеки з НАТО. У Єврокомісії відмовляються коментувати ймовірні джерела атак.
Зі свого боку джерело в структурі НАТО зазначає, що в 2016 році кількість кібератак на системи Альянсу не збільшилася, однак вони стали сильнішими і складнішими.
Нагадаємо, Федеральна служба захисту конституції Німеччини повідомила, що російські структури були причетні не лише до втручання у вибори в США, але також до атак на сервери ОБСЄ.
Раніше стало відомо, що Федеральний уряд Німеччини передбачає, що на наступну виборчу кампанію до парламенту країни можуть впливати російські кібератаки і кампанії з дезінформації в інтернеті.
Водночас міністр оборони Франції Жан-Ів ле Дріан заявив, що його країна не менш вразлива для кібератак, ніж США, тому Міноборони збільшить свої ресурси щодо захисту від них.
У грудні у Литві заявили, що за кібератаками на урядові комп’ютери країни, вчинені протягом двох останніх років, стоїть Росія. Про це повідомив глава литовського Центру кібербезпеки Рімтаутас Черняускас.
Раніше глава служби військової розвідки і безпеки Швеції (Must) Гуннар Карлсон заявив, що Росія є основним джерелом кібератак і операцій впливу проти його країни.