У мережу виклали відео нічного нападу на «Інтер»

У мережу виклали відео нічного нападу на «Інтер»

22 Листопада 2016
1601
22 Листопада 2016
16:45

У мережу виклали відео нічного нападу на «Інтер»

1601
В інтернеті з’явилося відео, на якому зафіксовано напад невідомими на офіс телеканалу «Інтер» вночі 21 листопада
У мережу виклали відео нічного нападу на «Інтер»
У мережу виклали відео нічного нападу на «Інтер»

Відео на своєму каналі в YouTube розмістив «Інформатор».

На відео видно, як п’ятеро невідомих кидають у приміщення телеканалу коктейлі Молотова.

Як повідомляє прес-служба Нацполіції, близько опівночі 21 листопада на прилеглу до території адміністративної будівлі телеканалу «Інтера» на вул. Дмитрівській невідомі кинули пляшки із запальною сумішшю. Ніхто не постраждав.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за  ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна вчинене шляхом підпалу) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до десяти років. 

Нагадаємо, акції проти редакційної політики каналу «Інтер» почалися у вересні. 

4 вересня протестувальники проти інформаційної політики телеканалу «Інтер» підпалили шини під офісом інтерівського новинного продакшну «Національні інформаційні системи» (НІС) на вулиці Щусєва в Києві. Згодомзайнялася й будівля компанії. Постраждала журналістка й кілька працівників інформаційної служби каналу. У керівництві НІСу заявили, що вигоріла інформаційна студія.

Наразі справу з прокуратури Києвапередали до СБУ. Кримінальне провадження розслідується за статтями:«хуліганство» та «умисне пошкодження майна», «перешкоджання роботі журналістів» і «терористичний акт» (цю статтю додано за рішенням суду).

Серед кола підозрюваних журналісти називали екс-бійців батальйону «Свята Марія», яким керував Дмитро Корчинський, а також людей Іллі Ківи. І Корчинський, і Ківа вважаютьсянаближеними до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Сам очільник силового міністерства неодноразово висловлювався негативно на адресу телеканалу «Інтер».

Водночас представники МВС (зокрема й сам Аваков) публічно висунули версію про те, що займання приміщення НІСу могло бути самопідпалом і що очільникам каналу був вигідний такий піар.

5 вересня акція протесту розпочалася під стінами головного офісу телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській в Києві. 6 вересня акція продовжилася. Мітингарі намагалися звести барикаду. «Інтер» обгородився колючим дротом.

6 вересня протестувальники заявили, що дійшли згоди з керівництвом телеканалу, і прибрали намети. Протягом п’яти днів телеканал нібито мав змінити свою редакційну політику та звільнити заступника директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи» (НІС) Ігоря Шувалова.

У той же день телеканал «Інтер» заявив, що ні про що не домовлявся з протестувальниками, які блокували роботу телецентру «Інтер медіа груп», і не вів з ними ніяких перемовин.

13 жовтня комунальні служби в Києві знесли паркан навколо будівлі телеканалу «Інтер» у Києві.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1601
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду