11:30
Понеділок, 1 Серпня 2016

Генпрокуратура направила до суду 10 проваджень про перешкоджання ЗМІ

Генеральною прокуратурою України протягом 2016 року прийнято рішення про направлення до суду 10 кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів
Генпрокуратура направила до суду 10 проваджень про перешкоджання ЗМІ
Генпрокуратура направила до суду 10 проваджень про перешкоджання ЗМІ

Про це йдеться на сайті ГПУ.

«Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальні акти у трьох кримінальних провадженнях стосовно трьох колишніх працівників БМОП «Беркут», в тому числі і за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів 5 каналу», зазначено на сайті.

Крім того, прокурорами до суду направлено ще сім проваджень зазначеної категорії, які розслідувались органами Національної поліції України за обвинуваченням осіб у вчиненні таких злочинів стосовно журналістів телеканалів: «24», «НТН», «Ірта», ТРК «М-Студіо», Інтернет-видань «Житомир-інфо» та «Житомир.todаy», Інтернет-газети «Дорожній контроль», ТОВ «Інформаційне агентство Українська Медія Група», з яких судами вже розглянуто три провадження.

Читайте також

Як зазначено на сайті ГПУ, винні особи притягнуті до кримінальної відповідальності. 

«Зокрема, за фактом насильства щодо журналіста «24 каналу», під час виконання ним своїх обов’язків, яке мало місце в середині січня поточного року у підземному переході станції метро «Дружби Народів», Печерським районним судом м. Києва засуджено громадянина та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі», йдеться на сайті відомства.

Нагадаємо, нещодавно прокурор Київської області Дмитро Чібісов ініціював перегляд законності рішень у кримінальних провадженнях щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
569
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop