13:39
Субота, 9 Липня 2016

Уряд Британії вирішив проігнорувати петицію про повторне голосування щодо Brexit

Уряд Великої Британії відмовився проводити повторний референдум щодо виходу країни з ЄС, йдеться у відповіді британського МЗС на петицію про нове голосування. Електронна петиція зібрала понад 4,1 мільйона підписів.
Уряд Британії вирішив проігнорувати петицію про повторне голосування щодо Brexit
Уряд Британії вирішив проігнорувати петицію про повторне голосування щодо Brexit

Про це пише «Медуза».

Британський МЗС відкинув один з основних аргументів прихильників проведення другого референдуму, які вказували, що за вихід з ЄС проголосували менше 60% виборців, а явка склала близько 75%.

Чинний закон, відповідно до якого було проведено референдум, не встановлює поріг явки для таких голосувань. Отже, вказало зовнішньополітичне відомство, ніяких порушень допущено не було.

«Прем'єр-міністр і уряд ясно дали зрозуміти, що мова йде про голосування, яке відбувається один раз за покоління. Також прем'єр-міністр говорив, що рішення буде необхідно поважати», - йдеться у відповіді МЗС Великобританії.

Петиція щодо повторного референдуму ще буде внесена до британського парламенту. Згідно із законом, до парламенту вносяться всі звернення, які набрали понад 100 тисяч підписів. Однак у депутатів є можливість не ставити петиції на розгляд.

Нагадаємо, референдум про вихід Великобританії з ЄС, відомий також як Brexit, пройшов 23 червня. 52% його учасників проголосували за відділення від Євросоюзу. Напередодні голосування газета The Sun знову написала про начебто підтримку Єлизаветою ІІ виходу Великобританії з ЄС. Раніше видання зобов’язали спростувати заголовок «Королева підтримує Brexit».

За проведення повторного референдуму щодо членства Великої Британії в Європейському Союзі станом на ранок 25-го червня підписалися понад 800 тисяч людей, згодом цифра зросла до понад 4 млн.голосів. В електронній петиції наголошується на тому, що у референдумі 23 червня за вихід Великої Британії з ЄС проголосувала меншість від загальної кількості громадян країни (за рахунок явки 72,2%).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
743
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop