17:30
П'ятниця, 8 Липня 2016

ІТК закликає владу розібратися із втручанням в роботу супутників

Індустріальний Телевізійний Комітет (ІТК) обурений черговими випадками незаконного втручання в роботу супутників, що забезпечують доставку сигналів телевізійних каналів, які цього разу позбавили значну частину українських глядачів можливості перегляду трансляцій матчів півфіналів футбольного чемпіонату «Євро-2016» на телеканалі «Україна» 6 та 7 липня.
ІТК закликає владу розібратися із втручанням в роботу супутників
ІТК закликає владу розібратися із втручанням в роботу супутників

Про це йдеться у розповсюдженій заяві ІТК.

Індустріальний Телевізійний Комітет заявляє, що неможливість забезпечення безперервної роботи супутникових трансляцій є «не просто питанням виникнення незручностей для українських глядачів та значних збитків для індустрії, а й значною загрозою національній безпеці».

ІТК відзначає, що час появи втручань в роботу супутників співпадає з початком агресії в АР Крим та на сході України. З вересня 2014 року до сьогодні були відмічені випадки порушення супутникових трансляцій телеканалів «1+1», «Інтер», «Україна» та інших.

«В умовах інформаційної війни, що ми маємо на сьогодні, відсутність реакції влади на глушіння сигналів українських телеканалів викликає серйозне занепокоєння.  Ми закликаємо органи державної влади приділити усю можливу увагу пошуку та притягненню до відповідальності осіб, що стоять за цими злочинними діями», - заявляє ІТК.

Нагадаємо, 6 липня під час прямої трансляції півфіналу Євро 2016 за участю національних збірних команд Португалії та Вельсу телеканал «Україна», який входить до ТОВ «Медіа Група Україна», зазнав зовнішнього втручання в супутникове мовлення, що перешкоджало мовленню телеканалу.

Раніше «МГУ» заявляла, що 11 травня телеканал «Україна» вкотре зазнав зовнішнього втручання в супутникове мовлення, що перешкоджало мовленню телеканалу.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
667
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop