Роздержавленню друкованих ЗМІ перешкоджає влада - НСЖУ

Роздержавленню друкованих ЗМІ перешкоджає влада - НСЖУ

7 Червня 2016
1632
7 Червня 2016
11:16

Роздержавленню друкованих ЗМІ перешкоджає влада - НСЖУ

1632
Органи державної влади перешкоджають реформуванню друкованих ЗМІ, причиною чого є майнові питання, заявила секретар Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Тетяна Котюжинська під час прес-конференції «Роздержавлення преси чи її знищення?».
Роздержавленню друкованих ЗМІ перешкоджає влада - НСЖУ
Роздержавленню друкованих ЗМІ перешкоджає влада - НСЖУ

Про це повідомляє «Укрінформ».

«На шляху до роздержавлення преси зустрічається спротив органів державної влади, які не бажають визнавати, що газети можуть існувати незалежно від влади. Необхідність реформування виходить з реалій нашого життя. Деякі редакції існують уже 70-80 років, і не зрозуміло, кому вони підпорядковуються. Саме через це виникає юридична плутанина. Після роздержавлення редакційний колектив сам визначатиме, у кого скільки прав у трудовому колективі», - зазначила Тетяна Котюжинська.

За її словами, роздержавлення преси переслідує просту мету - зробити пресу не залежною від впливу органів державної влади; під час реформування майно не переходить у власність редакційного колективу, а лише надається для виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, 26 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко  підписав  Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». Закон набув чинності з 1 січня 2016 року.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1632
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду