Громадська організація «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа»

Громадська організація «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа»

4 Травня 2016
6179
4 Травня 2016
17:39

Громадська організація «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа»

6179
Громадська організація «Детектор медіа» завершила процедуру зміни назви і тепер називатиметься «Детектор медіа».
Громадська організація «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа»
Громадська організація «Телекритика» змінила назву на «Детектор медіа»

ГО «Детектор медіа» є правонаступницею ГО «Телекритика», яка веде свою історію з січня 2004 року.

Головою організації стала її засновниця і натхненниця, відомий український журналіст і медіаексперт Наталія Лигачова. Виконавчий директор – Діана Дуцик, програмний директор – Роман Шутов.

До наглядової ради ГО «Детектор медіа» входять авторитетні експерти та фахівці медіагалузі Інна Кузнецова, Ірина Бекешкіна, Сергій Квіт, Ігор Когут, Ірина Чемерис.

Вже понад 10 років команда організації послідовно сприяє дотриманню журналістських стандартів в українських ЗМІ, вдосконаленню національного законодавства у сфері інформації, підвищенню професійного рівня журналістів, формуванню демократичної культури медіаспоживання серед українських громадян.

Організація має групу власних інтернет-видань, основним з яких є сайт «Детектор медіа», що розпочав роботу у лютому 2016 року року. Слоган «Детектора медіа» — «Watchdog українських ЗМІ». Функціонують також тематичні сайти: MediaSapiens — єдиний в Україні інтернет-ресурс, присвячений медіаграмотності, сайти «Суспільне мовлення», «Відеотека» та «Вибори та ЗМІ».

Крім того, організація виробляє власні інформаційні продукти (фільми, ток-шоу, аналітика, графіка), бере участь у робочих групах та дорадчих структурах при органах влади, проводить моніторинги та дослідження, тренінги та різного роду публічні заходи.

ГО «Детектор медіа» має підтримку з боку міжнародних донорських організацій, зокрема Internews Network, Ради Європи, NED, SIDA, Посольства США та інших.

Наші журналістські та дослідницькі матеріали цитують провідні міжнародні ЗМІ (BBC, Deutsche Welle, «Радіо Свобода» та ін.), а також великі українські видання й інформаційні агентства: «Українська правда», «Дзеркало тижня», «Інтерфакс», УНІАН.

Нагадаємо, 30 жовтня 2015 року громадська організація «Телекритика» припинила співпрацю з холдингом «1+1 медіа», а Наталія Лигачова з колективом залишили портал «Телекритика», який відтоді повністю належить «1+1 медіа» та управляється новою командою.

8 лютого 2016 року розпочало роботу інтернет-видання «Детектор медіа» (detector.media) — новий проект команди на чолі з Наталією Лигачовою.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6179
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду