14:11
П'ятниця, 22 Квітня 2016

Канал «Україна» заявляє про напад на офіс - активісти повідомили про акцію проти серіалу «Не зарікайся» (ФОТО)

Телеканал «Україна» звертається до правоохоронних органів з проханням розслідувати факт загрози життю і професійній діяльності журналістів каналу.
Канал «Україна» заявляє про напад на офіс - активісти повідомили про акцію проти серіалу  «Не зарікайся» (ФОТО)
Канал «Україна» заявляє про напад на офіс - активісти повідомили про акцію проти серіалу  «Не зарікайся» (ФОТО)

Про це йдеться у повідомленні каналу в Facebook.

Як повідомляє канал «Україна», група з 15 невідомих осіб здійснила хуліганський напад на офіс телеканалу в Києві.

Телеканал також опублікував фото з місця інциденту, на якому видно, що в офісі розлито червону рідину. Невідомі також залишили роздруківку з написом «Проллється кров!».

Як повідомили «Детектору медіа» джерела на каналі, фізично ніхто в офісі телеканалу «Україна» не постраждав.

«Ми також звертаємося до Президента України як гаранта Конституції, прав і свобод громадян з проханням взяти розслідування цього інциденту під особистий контроль!», - заявляє канал.

Один з учасників інциденту, які називають себе «активістами фронту боротьби проти окупації»,  написав у Facebook, що акцію проведено на знак протесту проти трансляції серіалу «Не зарікайся».

«Щойно активістами фронту боротьби проти окупації українського ефіру була залита кров’ю приймальня телеканалу «Україна» на знак протесту проти трансляції серіалу «Не зарекайся», охорона телеканалу намагалася напасти на активістів, але невдало (жоден охоронець не постраждав», - написав він і опублікував фото.

Нагадаємо, 21 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «Україна». Приводом до перевірки стали численні звернення громадян щодо трансляції серіалу «Не зарікайся», у тому числі – звернення ПрАТ «Картель» (видавничий дім «Картель», пов’язаний з народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка» Вадимом Денисенком). Моніторинг Нацради  зафіксував трансляцію 66-ї серії серіалу «Не зарікайся», щодо якої надійшли скарги.

Фото: з Facebook телеканалу «Україна» та з Facebook активіста

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1779
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop