Прокремлівський канал «Міллет» почав супутникове мовлення з Криму

Прокремлівський канал «Міллет» почав супутникове мовлення з Криму

1 Квітня 2016
2061
1 Квітня 2016
16:14

Прокремлівський канал «Міллет» почав супутникове мовлення з Криму

2061
Новий кримський телеканал кримськотатарською мовою «Міллет», який створений за ініціативою і на гроші Росії, почав мовлення через супутник із окупованого півострова, де підконтрольна Москві влада закрила або заблокувала всі незалежні кримськотатарські ЗМІ.
Прокремлівський канал «Міллет» почав супутникове мовлення з Криму
Прокремлівський канал «Міллет» почав супутникове мовлення з Криму

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Як заявив 1 квітня гендиректор телеканалу Сейран Мамбетов, тепер його програми через російський супутник «Ямал 401» транслюватимуться в Росії, Україні, Центральній Азії й Туреччині.

Так званий «уряд Криму» заявляє, що метою телеканалу «Міллет» (у перекладі з кримськотатарської – народ) є протидія «антиросійській пропаганді».

Як повідомлялося раніше, Національна рада з питань телерадіомовлення України перевірить законність трансляції через супутник на територію України програм кримського телеканалу «Міллет», який створила в Криму окупаційна російська влада як альтернативу кримськотатарському каналу ATR. 

Нагадаємо, 10 серпня 2015 року Роскомнагляд зареєстрував телеканал «Міллет» і радіостанцію «Ватан седаси» (відлуння батьківщини) як засобів масової інформації. «Міллет» створили на базі департаменту кримськотатарських і національних програм провладного ТРК «Крим» («Перший кримський»), який очолює Сейран Мамбетов.

1 вересня минулого року прокремлівський кримськотатарський телеканал «Міллет» розпочав тестове аналогове і цифрове мовлення у Криму.

У лютому 2016 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України звернулась до українського РНБО з проханням застосувати персональні санкції до 38 юридичних осіб Російської Федерації. У списку – російські канали, а також телеканали, зареєстровані Роскомнаглядом на території анексованого Криму і Севастополя. До списку увійшла також автономна некомерційна організація «Суспільна кримськотатарська телерадіокомпанія» («Міллет», радіо «Ватан седаси»).

Фото: «Крим.Реалії»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2061
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду