Понад 170 правопорушень щодо ЗМІ було зафіксовано в Криму
Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.
«Анексувавши Крим, окупаційна влада в першу чергу вдалася до знищення незалежних ЗМІ, вимкнувши українські ТБ-канали ще у березні 2014 року.
Вбивство свободи слова продовжувалося нападами на редакції та журналістів кримських ЗМІ, обшуками в будинках журналістів, допитами, погрозами; вимушеною депортацією незалежних ЗМІ на материк; відмовою у реєструванні ряду "невгодних" ЗМІ та багато іншого», - йдеться в повідомленні.
Останнім часом Роскомнагляд блокував роботу незалежних медіа. Так, кримський сайт «15 минут» (15minut.org) потрапив до списку заборонених для жителів півострова, а його журналісти були змушені переїхати в Україну.
У Мінінформполітікі також повідомили, що про всі правопорушення в сфері свободи слова в Криму стає відомо в Україні та в усьому світі.
Нагадаємо, раніше «Детектор медіа» повідомляв, що найбільш цитованим кримським виданням є інформагентство «Крыминформ», підконтрольне російській владі Криму (індекс цитованості – 2 958,37). На другому місці – «Крим.Реалії» (індекс цитованості – 315,94), на третьому – інформагентство «РИА Крым» (індекс цитованості – 264,83).
Серед найбільш цитованих ЗМІ також вказані кримський телеканал «Первый крымский», агентство QHA, сайт «15 минут» (обидва належать до кримськотатарського медіахолдингу ATR), газета «Крымская правда» та інші.
29 березня було заблоковано інтернет-видання «15 минут». Сайт входить до кримськотатарського холдингу ATR, редакція якого працює в Києві.