12:45
Понеділок, 21 Березня 2016

Український канал іномовлення UATV з’явився у Данії й Ізраїлі, у Латвії висловили зацікавлення

Міністерство інформаційної політики України (МІП) повідомляє про результати останніх перемовин щодо запуску телеканалу українського іномовлення UATV у Данії, Ізраїлі і Латвії.
Український канал іномовлення UATV з’явився у Данії й Ізраїлі, у Латвії висловили зацікавлення
Український канал іномовлення UATV з’явився у Данії й Ізраїлі, у Латвії висловили зацікавлення

Про це йдеться у повідомленнях сайту МІП.

Підписано договір про співпрацю між Союзом кабельних операторів Данії (UBOD) та Мультимедійною платформою іномовлення України. Союз UBOD, який нараховує 17 операторів зв'язку, рекомендуватиме своїм учасникам включити до своїх мереж український телеканал іномовлення UATV. Найближчим часом відбудуться переговори щодо конкретних регіонів та міст Данії, де розпочнеться українське іномовлення.

Ізраїльська компанія «Орбіта» (місто Бат-Ям, більше 10 тис. домогосподарств, включила до свого пакету цифрового телебачення (IPTV)  український канал іномовлення UATV. Серед більш ніж 100 каналів відтепер є український мовник в цифровій якості.

17 березня міністр інформаційної політики Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом. Метою зустрічі стало обговорення питання поширення іномовлення України, зокрема телеканалу UATV, в кабельній мережі Латвії. Міністр Юрій Стець звернувся до посла з проханням сприяти поширенню UATV в Латвії.

Юріс Пойканс відмітив важливість надати альтернативне мовлення з української сторони. «Ми вважаємо, що жителі Латвії повинні мати альтернативний доступ до новин про Україну з офіційних джерел інформації. Тому кабельним операторам Латвії, я впевнений, буде цікава співпраця з Україною. В цьому напрямку ми, найближчим часом, обговоримо питання з представниками кабельних операторів», - сказав Юріс Пойканс.

Нагадаємо, 25 лютого український телеканал іномовлення UATV Мультимедійної платформи іномовлення України розпочав трансляцію в кабельній мережі Польщі Vectra S.A.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1323
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду