15:57
Середа, 12 Серпня 2015

Стець презентував в уряді проект мультимедійної платформи іномовлення України (ІНФОГРАФІКА)

Стець презентував в уряді проект мультимедійної платформи іномовлення України (ІНФОГРАФІКА)
Стець презентував в уряді проект мультимедійної платформи іномовлення України (ІНФОГРАФІКА)

Сьогодні, 12 серпня, на засіданні Кабінету Міністрів Україні міністр інформаційної політики Юрій Стець представив презентацію мультимедійної платформи іномовлення України. Цю інформацію він підтвердив «Детектор медіа» особисто.

 

За його словами, мультимедійна платформа створюється з метою задоволення інформаційних потреб іноземної аудиторії, зокрема українців за кордоном, захисту національних інтересів за межами України, формування та підтримки позитивного іміджу нашої країни у світі шляхом оперативного, об'єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави.

 

«Це буде потужний медійний ресурс, який стане, якщо хочете, піар-агенцією України в світі. Це також дасть змогу доносити правдиву інформацію про нашу державу», - сказав Юрій Стець.

 

 

 Презентація відбулась на засіданні Кабміну

 

В день запуску медіаплатформи буде підписано меморандум про принципі співпраці між Міністерством інформаційної політики (МІП), наглядовою та редакційною радами медіаресурсів, а також окремим документом буде ухвалено засади редакційної політики.

 

У МІП підкреслили, що якісне українське іномовлення вкрай потрібне для великої української діаспори в світі, яка змушена дізнаватися інформацію в російських ЗМІ, не маючи альтернативи.

 

В рамках створення іномовлення розпочнуть роботу корпункти в кількох країнах Європи, США, Японії та Китаї, оснащені новітньою технікою. Буде створено МКМ - міжнародну кореспондентську мережу з відкритим банком фото та відео контенту, до якого матимуть доступ журналісти всіх українських ЗМІ.

 

У відомстві зазначили, що контент, вироблений на технічній базі телеканалу БТБ спільно з іншими продакшнами, дозволить довести світу, що Україна - європейська держава, яка прагне реформ.

 

Планується також створення редакції кримськотатарською мовою та співпраця з каналами іномовлення Європи, що сприятиме євроінтеграції.

 

Як повідомляє прес-служба МІП, Юрій Стець заявив, що презентацію мультимедійної платформи іномовлення України було схвалено на засіданні Кабміну.

 

«Сьогодні на засіданні Уряду я презентував напрацьовану нами систему роботи Мультимедійної платформи іномовлення України. Кабінет Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком схвалили її, тому можемо рухатися далі», - повідомив міністр Стець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, міністр інформаційної політики Юрій Стець розповів в інтерв'ю «Детектор медіа», що прагне запустити до Дня Незалежності нову мультимедійну медіаплатформу іномовлення України. Міністерство інформполітики не встигло зареєструвати права на торгову марку Ukraine Tomorrow, бо права на таку торгову марку реєструє приватна структура, пов'язана з Дмитром Фірташем. Тож тепер міністерству доведеться вносити зміни до законопроекту про іномовлення в частині назви інформресурсу.

 

«Детектор медіа»

Фото, інфографіка - МІП

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2766
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду