«Радіо Свобода» протестує проти насильства поліції Вірменії щодо журналістів

«Радіо Свобода» протестує проти насильства поліції Вірменії щодо журналістів

24 Червня 2015
1825
24 Червня 2015
11:52

«Радіо Свобода» протестує проти насильства поліції Вірменії щодо журналістів

1825
«Радіо Свобода» протестує проти насильства поліції Вірменії щодо журналістів
«Радіо Свобода» протестує проти насильства поліції Вірменії щодо журналістів

«Радіо Вільна Європа» / «Радіо Свобода» протестує проти застосування поліцією Вірменії насильства проти журналістів «Радіо Свобода» та інших працівників засобів інформації, які висвітлюють демонстрації в цій країні. Про це йдеться в офіційній заяві цього медіа.

 

Головний редактор «Радіо Вільна Європа» / «Радіо Свобода» Ненад Пеїч із приводу побиття поліцією в Єревані двох журналістів «Радіо Азатутюн» (вірменської служби «Радіо Свобода») і затримання не менш як десяти журналістів, серед них іще кількох працівників «Радіо Свобода», заявив: «Наші колеги робили свою роботу, ведучи репортаж задля громадськості Вірменії».  «Радіо Свобода» засуджує таке втручання в їхню роботу.

 

Директор «Радіо Азатутюн» Гаррі Тамразян, зі свого боку, назвав напад поліції грубим і неприйнятним, таким, що виходить поза будь-які норми припустимої поведінки поліції. Він наголосив, що поліція не дала журналістам здійснити їхню журналістську роботу.

 

 

 

Оператор «Радіо Свобода» Ґарік Азізбекян, якого побила поліція й розбила йому камеру, 23 червня 2015 року

 

 

 

Журналіст «Радіо Свобода» Сісак Ґабрієлян після побиття поліцією, 23 червня 2015 року

 

Нкагадаємо, зранку 23 червня, коли поліція розганяла в Єревані демонстрацію протесту проти підвищення цін на електроенергію, поліція Вірменії побила двох і затримала ще кількох працівників «Радіо Свобода». Крім цього поліція розбила одну з відеокамер і пошкодила частину іншого обладнання журналістів, а також відібрала карти пам'яті.

 

Начальник поліції Вірменії Владімір Ґаспарян заявив, що вибачається за дії поліції щодо журналістів, у зв'язку з якими призначене службове розслідування, і що поліція відшкодує матеріальні втрати журналістів, яким зламали чи в яких відібрали обладнання.

 

У прес-службі поліції Вірменії раніше заявляли, що журналісти весь час ігнорували заклики відійти від місця подій і не заважати діям правоохоронців, які розганяли демонстрантів, і таким чином самі по суті стали учасниками демонстрації.

 

«Детектор медіа»

Фото - «Радіо Свобода»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1825
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду