Російські телеканали РЕН ТВ і «НТВ-Плюс» змінили керівництво

Російські телеканали РЕН ТВ і «НТВ-Плюс» змінили керівництво

27 Березня 2015
4308
27 Березня 2015
09:37

Російські телеканали РЕН ТВ і «НТВ-Плюс» змінили керівництво

4308
Російські телеканали РЕН ТВ і «НТВ-Плюс» змінили керівництво
Російські телеканали РЕН ТВ і «НТВ-Плюс» змінили керівництво

Новим генеральним директором російського телеканалу РЕН ТВ призначений Володимир Тюлін,  гендиректором російської супутникової компанії «НТВ-Плюс» став Олександр Вронський. Про це повідомляє сайт каналу РЕН ТВ і видання «Журдом».

 

Рішення про кадрові перестановки на телеканалі РЕН ТВ було прийнято на раді директорів каналу. Ірина Варламова, яка керувала телеканалом з вересня 2013 року, залишила посаду у зв'язку з переходом на роботу в холдинг «Національна Медіа Група», в якому Володимир Тюлін з січня 2014 року обіймав посаду заступника гендиректора.

 

Каналом РЕН ТВ керуватиме Володимир Тюлін



Володимир Тюлін починав кар'єру на телебаченні з посади кореспондента інформаційної програми «Події» на каналі ТВЦ. До 2007 року він працював спочатку кореспондентом, а потім спецкором інформаційної служби каналу НТВ.



У 2007 році пан Тюлін став головним редактором програми «Екстрений виклик», що виходила тоді на петербурзькому «Пятом канале». У 2009 році він зайняв посаду керівника Дирекції інформаційно-аналітичного мовлення телерадіокомпанії «Петербург-Пятый канал», а в 2011 році став головним редактором РЕН ТВ.

 

Новий гендиректор «НТВ-Плюс» отримав також нового  першого заступника - ним став Михайло Дьомін. Обидва топ-менеджера є соратниками нового глави «Газпром-Медіа» Дмитра Чернишенка по оргкомітету «Сочі-2014».

 

Олександр Вронський очолив канал «НТВ-Плюс»



Олександр Вронський з 2008 по 2014 роки обіймав посаду старшого віце-президента і керував напрямом технологій, телерадіомовлення, роботи преси та акредитації підготовки до Олімпіади в Сочі. Пан Дьомін відповідав за організацію роботи ЗМІ.

 

Дмитро Чернишенко прокоментував кадрові перестановки: «Перед «НТВ-Плюс» стоїть низка завдань щодо оптимізації структури бізнесу, розвитку спортивного контенту, розширенню ринкової частки, проникненню в нові сегменти і просуванню актуальних технологічних рішень».

 

Раніше ЗМІ повідомили про плани з розділення бізнесу «НТВ Плюс». Нібито холдинг розглядає варіант, при якому дві компанії будуть займатися спортивним контентом і кіновиробництвом, а третя продовжить надавати послуги супутникового телебачення.

 

Компанія «НТВ-Плюс» змінила гендиректора всього півроку тому. Тоді канал очолив Станіслав Родіонов з Nokia. У «Газпром-Медіа» уточнили, що він вирішив продовжити кар'єру поза межами компанії.

 

Кар'єра Михайла Дьоміна розвивалася не менше стрімко. У грудні 2014 року він був призначений гендиректором «Эхо Москвы», але через пару місяців власник радіостанції поставив питання про його звільнення. Як стало відомо, акціонер вирішив повернути на цю посаду Олену Павлову.

 

Нагадаємо, у серпні минулого року голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко оприлюднив список із прізвищ 49 російських медійників, яким Нацрада пропонує заборонити в'їзд до України. Цей список подано до Служби безпеки України. До списку було внесено прізвище екс-гендиректора РЕН ТВ Ірини Варламової

 

У січні у Криму перестали транслювати низку телеканалів російської телекомпанії «НТВ Плюс», що контролюється холдингом «Газпром-Медіа». Компанія SevStar повідомляє, що через побоювання «Газпром-Медіа» санкцій  від Заходу російський холдинг вирішив призупинити надання послуг в Криму. У підсумку з 1 січня 2015 року було відключено низку телеканалів холдингу.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4308
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду