
4 грудня – ІV Іспансько-український форум із журналістики


4 грудня 2014 року в Києві розпочнеться щорічний ІV Іспансько-український форум із журналістики. Про це повідомляє Академія української преси , що виступає організатором поряд з Посольством Королівства Іспанія в Україні та Інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.
Темою цьогорічного форуму буде «Військова журналістика. Інформація проти пропаганди». Іспанські та українські журналісти обговорюватимуть роль, функції та варіанти розвитку військової журналістики в Україні у контексті актуальних подій і з огляду на досвід учасників форуму.
Цього року гостями з Іспанії будуть Педро Родрігес, кореспондент «Diario ABC», і Ана Алонсо, голова міжнародного відділу газети «El Mundo». Повний список журналістів-учасників подається у програмі форуму.
Нагадаємо, минулого року українські журналісти та їх іспанські колеги обговорювали роль медіа в європейському інтеграційному процесі. Основні дискусійні панелі форуму були присвячені «перспективам європейського інтеграційного проекту та ролі засобів масової інформації», а також «медіабізнесу у період економічної трансформації, можливостям і викликам для Європи, урокам для України».
Запрошеними іспанськими журналістами на попередньому форумі були Адріана Трійас і Рамон-Перес Маура.
Форум відбудеться у великій актовій залі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 36/1.
Початок о 10:00.
Вхід вільний.
Контактна особа: Катерина Соколова, менеджер з розвитку АУП: 095-429-00-50,
«Детектор медіа»
