5 червня – відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах  війни»

5 червня – відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах війни»

4 Червня 2014
4063

5 червня – відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах війни»

4063
5 червня – відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах  війни»
5 червня – відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах  війни»

5 червня у рамках 2-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» відбудеться відкрита дискусія «Свобода слова як чинник виживання в умовах війни».

 

На сьогодні перед українською медіаспільнотою постали нові виклики: забезпечення інформування суспільства фактично під час війни на Сході країни. Чи мають журналісти ставати солдатами інформаційної війни, або навпаки - обстоювати свободу слова і діяти лише за журналістськими стандартами? Чи готові українські журналісти довіритися досвіду роботи міжнародних ЗМІ під час військових дій? Яку загрозу суспільству несе недотримання журналістських стандартів у короткостроковій і довгостроковій перспективі? Як слід діяти в умовах, коли політики готують законопроекти, що запроваджують цензуру? Журналісти і медіаюристи шукатимуть відповіді на ці запитання.

 

Модератор дискусії: Андрій Куликов (програма «Свобода слова», ICTV;  «Громадське радіо»).

 

Спікери: Дмитро Гнап («Слідство.інфо»), Наталка Гуменюк (hromadske.tv), Валерій Іванов (Академія української преси), Тетяна Котюжинська (Асоціація медіаюристів), Наталя Лигачова («Детектор медіа»), Мустафа Найєм (hromadske.tv, «Українська правда»), Тарас Шевченко (Інститут Медіа Права).

 

Дата і час проведення дискусії: 5 червня о 17.00.

 

Місце:  PinchukArtCentre, Освітня кімната (5 поверх), вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, блок А, Бесарабський квартал.

 

Організатор: громадська організація «Центр UA» за дружньої підтримки PinchukArtCentre. Трансляція: hromadske.tv.

 

Кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням обов'язкова (до 14.00, 5 червня). Контактна інформація: Антон Іванов, 050-494-58-30, thousandays@gmail.com.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4063
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду