10:44
Середа, 12 Березня 2014

У Євпаторії проросійські активісти прийшли «звільняти» редактора комунальної газети, який напередодні звільнився сам

У Євпаторії проросійські активісти прийшли «звільняти» редактора комунальної газети, який напередодні звільнився сам
У Євпаторії проросійські активісти прийшли «звільняти» редактора комунальної газети, який напередодні звільнився сам

11 березня зранку до будівлі редакції газети «Евпаторийская здравница» прибула група рішуче налаштованих громадян на чолі з лідером місцевої організації партії «Русское единство» Сергієм Кутнєвим. Вони прийшли «звільняти» неугодного їм редактора Дмитра Оніщука, який склав свої повноваження ще напередодні, 10 березня. Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

 

«Сьогодні вранці редакцію "Евпаторийской здравницы" відвідали "гості" - близько 30 осіб спортивної статури на чолі з депутатом міськради Кутнєвим ("Русское единство") за "підтримки" місцевих журналістів (Дугіль, Серебрянська, Алла Никитюк з газети "Обозрение крымских дел"), - написав у своєму акаунті у Facebook пан Оніщук. - Співробітникам редакції перешкоджали в доступу до їх робочих місць, вимагали розкрити кабінети і дати доступ до бази даних. Заявили, що їх не влаштовує редакційна політика газети і якщо їм зараз же не викличуть редактора, то вони "винесуть і розіб'ють усю техніку"».

 

За словами пана Оніщука, він телефоном попросив секретаря зв'язати його з паном Кутнєвим і пояснив йому, що з 10 березня він склав із себе повноваження редактора, підтвердження чому він міг побачити в номері газети за 11 брезня. «Після цього натовп "гостей" занурився в автобус і відбув у невідомому напрямку. За викликом прибула міліція і провела опитування свідків раптового вторгнення», - повідомив пан Оніщук.

 

Того ж дня, за словами очевидців, Сергій Кутнєв на зустрічі з ветеранами міста розповідав, як він зі своїми однопартійцями, «взявши за шкирку» проукраїнськи налаштованого редактора комунальної газети, «змусив» його написати заяву про звільнення.

 

Тим часом про своє рішення піти з посади у зв'язку з незгодою брати участь у підготовці референдуму про статус Криму, що порушує норми Конституції і закони України, редактор «Евпаторийской здравницы» повідомив «Центру журналістських розслідувань» ще приблизно за тиждень до описаних подій.

 

Щоправда, нині своє фактичне звільнення Дмитро Оніщук не став коментувати саме в такому ракурсі. «Я не хотів би робити епохальних заяв, - сказав він. - Просто пішов».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3471
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop