Сергій Щербина звільнився з «Української правди» і запускає власний проект

Сергій Щербина звільнився з «Української правди» і запускає власний проект

5 Серпня 2013
9694

Сергій Щербина звільнився з «Української правди» і запускає власний проект

9694
Створює інтернет-видання разом із Сергієм Головньовим (екс-Forbes.ua)
Сергій Щербина звільнився з «Української правди» і запускає власний проект
Сергій Щербина звільнився з «Української правди» і запускає власний проект

Журналіст-розслідувач Сергій Щербина звільнився з інтернет-видання «Українська правда» і запускає власний інтернет-проект. Цю інформацію він підтвердив у коментарі «Телекритиці».

 

Зі слів пана Щербини, він звільнився 26 липня за власним бажанням. «Я прийняв таке рішення, тому що зараз працюю над новим журналістським інтернет-проектом. Ми хочемо зробити власне інтернет-видання з дизайном і функціоналом за світовими зразками», - розповів він.

 

Проект стартує у вересні. Планується, що це буде видання політико-економічної тематики з елементами лайфстайлу, а також із журналістськими розслідуваннями.

 

Над новим проектом разом із головним редактором Сергієм Щербиною працює колишній журналіст-розслідувач Forbes.ua Сергій Головньов, який очолить економічний розділ. Загалом у виданні працюватимуть близько 20 осіб. «Ми будемо залучати молодих журналістів, які мають бажання займатися чесною журналістикою», - повідомив журналіст.

 

Сергій Щербина запускає видання за залучені кошти. «Можу сказати, що це не грантодавці, не політичні сили і не окремі політики. Ми закладаємо у проект бізнес-модель, розраховуємо термін самоокупності щонайменше два роки», - розповів він.

 

«У нас існує бажання створити справді незалежний майданчик. Це продиктовано, у тому числі, останніми подіями, що сталися на медіаринку, а саме монополізацією медіаринку однією групою. Є незаповнена ніша незалежних великих майданчиків, і ми хочемо стати одним з них», - наголосив Сергій Щербина.

 

«Детектор медіа»

 

Фото - Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9694
Читайте також
Коментарі
1
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Реонольдович
3975 дн. тому
C такими честными глазами этот Щербина далеко пойдет Кто не знает, скоро откроется тайна откуда баблецо у этого курченка от журналистики
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду