11:17
Понеділок, 27 Травня 2013

Фреймут залишає «Ревізор», бо боїться стати «як Леонід Якубович»

8 887
Фреймут залишає «Ревізор», бо боїться стати «як Леонід Якубович»
Фреймут залишає «Ревізор», бо боїться стати «як Леонід Якубович»

Ведуча Ольга Фреймут планує залишити проект «Ревізор», який вона веде на Новому каналі. Про це повідомляє «Комсомольская правда в Украине».

 

«Зараз ми знімаємо дві останні програми і, швидше за все, це будуть останні випуски з моєю участю. Знаю, що наступної весни "Ревізор" житиме, але вже з іншою ведучою. Наша творча команда зробила все можливе для того, щоб проект, як свою дитину, поставити на ноги і зробити успішним», - сказала Ольга Фреймут.

 

Своє рішення ведуча пояснює тим, що не бажає одноманітності: «Це свого роду захист, оскільки я дуже боюся стати, як Леонід Якубович у "Полі чудес". А восени глядачі побачать мене в новому проекті, що не кардинально відрізнятиметься від минулого. Але хочу заспокоїти своїх глядачів: мій образ не буде змінюватися кардинально».

 

Раніше керівник творчого об'єднання, яке займається виробництвом «Ревізору», Вікторія Бурдукова в інтерв'ю «Детектор медіа» розповідала, що восени програма призупинить свій вихід. А на запитання про можливість зміни ведучої вона зазначила: «Ведучу міняти, звичайно, не збираємося, це неможливо. Плануємо зрідка залучати до цієї роботи й Аню Жижу - цікавий хід з харківською переперевіркою вийшов».

 

29 травня запланована онлайн-конференція Ольги Фреймут на сайті Нового каналу.

 

«Детектор медіа»У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8887
Переглядів
Коментарі
Глядач
16:12 / 27 Травня 2013
конкретная мания величия...кого твой образ и его змины интересуют?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду