Нацрада переоформила ліцензії низки радіокомпаніїй через зміну позивних

17 Квітня 2013
5584

Нацрада переоформила ліцензії низки радіокомпаніїй через зміну позивних

5584
Нацрада переоформила ліцензії низки радіокомпаніїй через зміну позивних

ТОВ «ТРК «НБМ-Радіо», ТОВ «Мюзік Радіо», ТОВ ТРК «Киевские Ведомости» - телерадіоефір»  та ТОВ «ТРК «ДОНЕЦЬК ФМ»  переоформили ліцензії у зв'язку зі зміною позивних. Таке рішення Національна рада з питань телебачення та радіомовлення прийняла 17 квітня.

 

 ТОВ «ТРК «НБМ-Радіо» змінила позивні з «Радіо5-Ретро FM» на «Ретро  FM», ТОВ «Мюзік Радіо» -  з «Мюзік радіо» на Relax, ТОВ ТРК «Киевские Ведомости» - телерадіоефір» - з «Радіо Динамо» на «Голос столиці», и ТОВ «ТРК «Донецьк ФМ» -  з «Радіо Алла» - «Європа+».

 

Нагадаємо, на попередньому засіданні Нацрада взяла до відома результати позапланової перевірки радіостанцій ТОВ «Мюзік Радіо», «Пілот-Україна» та ТОВ ТРК «Киевские ведомости» і вирішила не карати компанії за самовільну зміну позивних.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5584
Коментарі
2
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Алексей
4115 дн. тому
Kiss FM или Relax?
Алексей
4115 дн. тому
А про симферопольскую ЖИСУ ПЛЮС почему не сообщаеете? Какие они позывные прописали?
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду