Шлінчак-Томенко: 1:1 або Тільки б не було цензури!

13 Грудня 2002
1232

Шлінчак-Томенко: 1:1 або Тільки б не було цензури!

1232
Редактор нового інтернет-сайту Віктор Шлинчак ( www. glavred. info) у статті „Куда истратил Томенко журналистские пять тысяч?”.
Шлінчак-Томенко: 1:1 або Тільки б не було цензури!
info) у статті „Куда истратил Томенко журналистские пять тысяч?” звинуватив сьогодні голову парламентського Комітету з питань інформаційної політики та свободи слова Миколу Томенко у тому, що він не виконав своєї обіцянки надати матеріальну допомогу тим журналістам, які у відкриту заявлять про цензуру у своєму ЗМІ та нададуть реальні факти, що це підтверджують.

Нагадаємо нашим читачам, що Віктор Шлинчак пішов восени з газети „Сегодня” за власним бажанням. У заяві про звільнення він зазначив, що йде через цензуру, і саме з таким формулюванням заява була підписана керівництвом газети.

У статті Віктор Шлинчак звернувся до Миколи Томенка з пропозицією (цитуємо):У нас в редакции родилось деловое предложение: пусть Томенко все-таки найдет обещанные деньги, а «Главред» уж решит, куда и кому их перечислить – или в поддержку крымских журналистов, или в поддержку бастующих телекомпаний в других областях. Мы не претендуем на эти несколько тысяч гривен, поскольку имеем работу и возможность свободно высказываться. Но уверены, что многим такая сумма может помочь «еще день простоять и ночь продержаться».

В конце концов, имеют ли (обязанность - „Детектор медіа”) политики такого ранга как-то окупить свой популизм, или нет?”.



В свою чергу, Микола Томенко розповсюдив заяву, в якій повідомив, що (цитуємо): „Жоден з журналістів, які залишили попередні місця роботи, не звертався до мене з проханням отримати матеріальну підтримку. У зв’язку з цим найбільш корисним варіантом я вважав спрямування власних 5 тисяч гривень, обіцяних за надання документальних фактів цензури, на інформування громадськості стосовно механізмів здійснення політичної цензури та конкретних фактів її застосування. Вони увійшли в дослідження "Політична цензура в сучасній Україні", видане українською та англійською мовами за участю Громадської Ради з питань свободи слова та інформації”.



Пан Томенко також повідомив, що він надзхвичайно позитивно ставиться до того факту, що рекламна кампанія нового Інтернет-видання glavred.info починається з використання його імені „Можливо, - пише Томенко, - це сприятиме становленню у вітчизняному Інтернеті ще одного, сподіваюсь, об’єктивного видання”.

„Детектор медіа” теж зичить успіхів обом сторонам, що пропіарили одна одну. Тільки б не було цензури!!!

Куда истратил Томенко журналистские пять тысяч?
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
„Детектор медіа”
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1232
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду