11 грудня — дедлайн подачі заявок на участь в програмі The Europe-Ukraine Desk

11 грудня — дедлайн подачі заявок на участь в програмі The Europe-Ukraine Desk

20 Листопада 2023
588
20 Листопада 2023
14:18

11 грудня — дедлайн подачі заявок на участь в програмі The Europe-Ukraine Desk

588
Програма передбачає візити до шести столиць країн ЄС.
11 грудня — дедлайн подачі заявок на участь в програмі The Europe-Ukraine Desk
11 грудня — дедлайн подачі заявок на участь в програмі The Europe-Ukraine Desk

Німецька неурядова організація n-ost запрошує українських журналістів взяти участь у програмі The Europe Ukraine Desk, що складається з ознайомчих поїздок до столиць шести країн ЄС, грантів на створення журналістських матеріалів, а також з мережі медійників, що прагнуть покращити висвітлення України в західноєвропейських медіа. 

Організатори заохочують подавати заявки журналістів, які:

  • працюють в редакціях незалежних медіа та суспільного мовника або довготривало співпрацюють з такими як позаштатні автори (телеканали, радіо, онлайн- і друковані медіа);
  • живуть в Україні;
  • мають досвід у висвітленні міжнародної тематики;
  • мають досвід міжнародної співпраці;
  • орієнтуються в структурі ЄС;
  • добре володіють усною та письмовою англійською.

Розклад ознайомчих поїздок (включно із днями, проведеними в дорозі):

  • Будапешт, Софія, Рим: 13 квітня — 25 квітня 2024;
  • Берлін, Париж, Мадрид: 25 травня — 6 червня 2024.

Участь в обох ознайомчих поїздках є обов’язковою.

Дедлайн подачі заявок: 11 грудня 2023 (23:59 за центральноєвропейським часом).

Форма для подачі заявки.

Програма навчальних поїздок

Головна мета поїздок – налагодити за зміцнити тривалі зв’язки між медіа країн Західної Європи та України, а також покращити розуміння суспільно-політичної ситуації  в кожній з країн-учасниць проєкту. 

Журналісти, чиї заявки буде відібрано для участі, відвідають редакції незалежних та суспільних мовників зазначених країн, зустрінуться з представниками громадянського суспільства, представництв ЄС та експертами. Також організатори проведуть в кожному місті публічні дискусії та нетворкінгові події різих форматів. 

Організаційні деталі

За результатами відбору до програми приєднається 12 українських журналістів. Всі витрати на проїзд, проживання та харчування під час ознайомчих поїздок покривають організатори. Організатори також зможуть надати офіційні запрошення для журналістів-чоловіків, але не можуть гарантувати отримання дозволу на виїзд. 

Робоча мова програми: англійська. 

Детальніше про програму читайте на сайті. Про те, як пройшли поїздки в межах програм першої групи українських журналістів можна дізнатись тут і тут.

Проєкт фінансується Європейською комісією та триватиме до кінця 2024 року.

В разі виникнення питань щодо програми, просимо звертатись до координаторки проєкту Оксани Мамченкової за адресою mamchenkova@n-ost.org.

n-ost — неурядова організація, заснована 2005 року в Берліні і входить до Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. Вона створює транскордонні проєкти, фокусуючись на розслідувальній журналістиці в Східній Європі. Організація працює водночас як редакція та агенція.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
588
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду