Аліні Горловій вручили мистецьку премію імені Богдана Хмельницького

Аліні Горловій вручили мистецьку премію імені Богдана Хмельницького

9 Грудня 2022
1218

Аліні Горловій вручили мистецьку премію імені Богдана Хмельницького

1218
Авторка сценарію і режисерка документального фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться» та вся команда стрічки вирішили передати грошову частину премії фонду «Спільна мета» для допомоги ЗСУ.
Аліні Горловій вручили мистецьку премію імені Богдана Хмельницького
Аліні Горловій вручили мистецьку премію імені Богдана Хмельницького

На День збройних сил України кінорежисерка Аліна Горлова отримала мистецьку премію імені Богдана Хмельницького 2022 року. Про це повідомляє Tabor Production. Перелік переможців комітет премії опублікував 7 листопада. 

Аліну Горлову відзначено як авторку сценарію і режисерку документального фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться».

«Скажемо чесно: хоча наша стрічка до цього встигла зібрати багато нагород, — це прямо вау та щось особливе! — йдеться у зверненні команди фільму. — Завжди приємно, коли наші міністерства чи держустанови тримають руку на пульсі сучасного культурного контексту. Це одна з тих ознак, які нас дуже тішать. Радіємо такому подарунку на День Збройних Сил України. Хоча, звісно, це ми маємо дякувати нашим воїнам та вітати їх зі святом. Тому грошову частину отриманої премії Богдана Хмельницького ми передамо на допомогу ЗСУ через фонд «Спільна мета». Разом переможемо!».

Нагадаємо, лауреатрами премії імені Богдана Хмельницького цього року стали: 

  • у номінації «Кіномистецтво»: Аліна Горлова, авторка сценарію і режисерка повнометражного документального фільму «Цей дощ ніколи не скінчиться»;
  • у номінації «Літературні твори військової тематики»: письменник Андрій Кириченко за збірку новел «Мисливці за градами»;
  • у номінації «Музичні твори військової тематики»: композитор Вячеслав Рубель та поет Андрій Подиряк за пісню «Вставаймо»;
  • у номінації «Твори образотворчого мистецтва військової тематики»:  художник Віктор Ковтун за цикл портретів героїв-військовослужбовців та волонтерів АТО/ООС та серію живописних творів «Харківські хроніки»;
  • у номінації «Твори театрального мистецтва»: вистава «Життя PS» колективу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької (режисер Назар Павлик, актори Мар’яна Кучма та Олесь Федорченко).

Премію імені Богдана Хмельницького за найкраще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва присуджують щороку до Дня Збройних сил України – 6 грудня. Нею нагороджують авторів і авторок творів літератури і мистецтва, публіцистики і журналістики, «які спрямовані на підняття престижу Збройних Сил України, пропаганду військової служби, формування у військовослужбовців і молоді національної самосвідомості, гідності, духовності і культури, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям українського народу, соціально-психологічної та військово-професійної готовності до служби у ЗСУ».

Фото з фейсбук-сторінки Tabor Production

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1218
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду