Україна розкритикувала Reuters через відео весняного балу в Криму

Україна розкритикувала Reuters через відео весняного балу в Криму

28 Квітня 2021
1322

Україна розкритикувала Reuters через відео весняного балу в Криму

1322
В українському посольстві нагадали про російську окупацію під час попереднього «весняного костюмованого балу».
Україна розкритикувала Reuters через відео весняного балу в Криму
Україна розкритикувала Reuters через відео весняного балу в Криму

Посольство України у Великій Британії розкритикувало агентство Reuters через відео костюмованого весняного балу, який відбувся в окупованому Криму – у селі Тернівка поблизу Севастополя. Про це дипвідомство написало в Twitter.

«Шановне Reuters, ваше ім’я виглядає не дуже добре на російській пропаганді. Крим – це Україна, і [він] був незаконно окупований під час попереднього "весняного костюмованого балу" сумнозвісними російськими "зеленими чоловічками"», – заявили в українському посольстві.

На відео Reuters відсутні позначки щодо авторства.

Нагадаємо, 8 лютого 2019 року у виданні The Times вийшов матеріал під назвою «Тих, хто відпочиватиме, попередили про поширення кору», який обурив українське посольство, тому що в ньому згадувалось про нібито триваючу в Україні «громадянську війну». Посольство України у Великій Британії звернулось до The Times з вимогою виправити в статті згадування про начебто «громадянську війну». Пізніше The Times виправило це згадування.

Російська служба британської телерадіокомпанії BBC опублікувала в Twitter інтерактивну карту з позначенням міст, де 23 січня 2021 року відбулись акції на підтримку опозиційонного російського політика Олексія Навального. При цьому Сімферополь та Севастополь, які знаходяться в окупованому РФ Криму, зазначені серед російських міст. На мапі російського бюро BBC є примітка, що РФ анексувала Крим у 2014 році. У МЗС України нагадали, що півострів окуповано, а не анексовано. 25 січня Міністерство культури та інформаційної політики вирішило звернутися до посольства Великої Британії в Україні за роз’ясненнями від штаб-квартири британської телерадіокомпанії ВВС після того, як російська служба мовника внесла Севастополь та Сімферополь у список «російських міст». 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1322
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду