13:19
П'ятниця, 22 Січня 2021

13 лютого – другий Медіадень Премії імені Георгія Ґонґадзе

3 012
13 лютого – другий Медіадень Премії імені Георгія Ґонґадзе
13 лютого – другий Медіадень Премії імені Георгія Ґонґадзе

13 лютого відбудеться другий Медіадень Премії імені Георгія Ґонґадзе «Найгірші часи, найкращі часи: Як змінюються ті, хто розповідає нам про Україну і світ», організований у партнерстві з Києво-Могилянською бізнес-школою. Відомі журналісти й журналістки, редактори й редакторки, а також експерти й експертки обговорять трансформації українського медіаполя.

Програма Медіадня:

14:00-15:00. «Лишаюсь у професії. Як це – видавати впливовий журнал у час постійних змін». Віталій Сич у розмові з Павлом Казаріним.

15:15-16:15. «Свобода в слові. Як це – говорити правду, будувати репутацію і мати довіру». Дискусія за участі Вахтанґа Кіпіані, Євгена Глібовицького, Мирослави Ґонґадзе, Лариси Денисенко та Наталі Лигачової. Модерує: Мирослава Барчук.

16:30-17:30. «Шлях змін. Як це – винаходити моделі сталості для незалежного медіа». Дискусія за участі Марії Фронощук, Тараса Прокопишина, Севгіль Мусаєвої, Богдана Логвиненка. Модерує: Ілля Кабачинський.

17:45-18:45. «Самі собі медіа. Як це – робити якісний продукт для телебачення і YouTube». Дискусія за участі Тетяни Даниленко, Романа Вінтоніва, Яніни Соколової.

Подія відбудеться в Києво-Могилянській бізнес-школі з обмеженою аудиторією відповідно до карантинних вимог. Трансляцію всіх заходів Медіадня можна буде переглянути на Facebook-сторінках Премії імені Георгія Ґонґадзе, PEN Ukraine, kmbs, powered kmbs alumni platform, «Української правди», «Детектор медіа».

Організатор: Премія імені Георгія Ґонґадзе – відзнака для журналістів, заснована Українським ПЕН у партнерстві з kmbs, powered kmbs alumni platform та виданням «Українська правда» для підтримки незалежних журналістів.

Премія присуджується раз на рік 21 травня – у день народження Георгія Ґонґадзе. Лауреатом 2019 року став Вахтанґ Кіпіані – засновник видання «Історична правда» та автор однойменної телепрограми, засновник Музею-архіву преси, автор книг. Лауреат 2020 року – публіцист, теле- і радіоведучий Павло Казарін.

Інформаційні партнери: «Детектор медіа».Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3012
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду