17:33
Понеділок, 21 Вересня 2020

До 5 жовтня – прийом заявок на Novomedia Awards 2020

2 702
Нагородження відбудеться 6 листопада.
До 5 жовтня – прийом заявок на Novomedia Awards 2020
До 5 жовтня – прийом заявок на Novomedia Awards 2020

Асоціація «Новомедіа» розпочала збір заявок журналістських матеріалів поточного року для щорічної церемонії Novomedia Awards 2020.

Організація проводить моніторинг засобів масової інформації на предмет компетентного висвітлення тем віри, релігійного життя, християнських, моральних і сімейних цінностей.

Асоціація просить повідомляти про наявність відповідних тематичних медіаматеріалів (публікацій, відео, аудіо), надіславши посилання на електронну скриньку: awards@novomedia.org або за поштовою адресою: а/с 424, Київ, Україна, 03150, Асоціація «Новомедіа» не пізніше 5 жовтня.

6 листопада під час проведення «Новомедіа форуму» Асоціація на урочистій церемонії нагородження Novomedia Awards відзначатиме журналістів та редакції ЗМІ у номінаціях:

  • «Систематичне висвітлення вічних цінностей» (вручається власникам ЗМІ, редакціям, головним редакторам та авторам медіаматеріалів за системну роботу у висвітленні питань віри, релігійного життя, а також християнських, моральних і сімейних цінностей).
  • «Відповідальна журналістика» (вручається журналістам за разові медіаматеріали, у яких компетентно висвітлюється тема віри, релігійного життя, а також християнські, моральні і сімейні цінності).

Детальніше дізнатися про конкурс можна за посиланням.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2702
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду