09:23
Середа, 6 Травня 2020

15-17 травня — фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

904
Тема онлайн-фестивалю — «2020: моя країна в смартфоні».
15-17 травня — фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»
15-17 травня — фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Інформаційно-творче агентство «Юн-Прес» київського Палацу дітей та юнацтва за сприяння Департаменту освіти і науки КМДА та Національної спілки журналістів України проводять фестиваль дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Триденний фестиваль, який традиційно проходить у травні ось уже 18 років поспіль, цього року через карантин відбудеться в онлайн-форматі. Тема фестивалю — «2020: моя країна в смартфоні».

У програмі цьогорічної «Прес-весни на Дніпрових схилах» — онлайн-екскурсії, творчі вітальні, майстер-класи від досвідчених українських журналістів, медіаекспертів та партнерів ІТА «Юн-Прес».

Під час фестивалю відбудеться нагородження переможців конкурсних журналістських робіт на тему «Моя країна в смартфоні» у номінаціях: «Фоторепортаж», «Відеоробота», «Нові медіа», «Радіоробота», «Традиції та новаторство», «Літературний твір», «Медіапроєкт», «Газета», «Голос Покоління Z».

Інформаційно-творче агентство «Юн-Прес» працює на базі київського Палацу дітей та юнацтва. Тут діють гуртки, розраховані на дітей середнього та старшого шкільного віку: фотожурналістика, радіожурналістика, медіадизайн, видавнича справа, інформаційні технології, репортерська майстерність та інші. Вихованці гуртків вивчають як теоретичні, так і журналістські аспекти роботи у ЗМІ та мають змогу опублікувати свої перші матеріали у виданнях, які є партнерами агентства. Цьогоріч ІТА «Юн-Прес» відзначає 30 років роботи.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
904
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду