Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
17:10
Середа, 1 Квітня 2020

У Кривому Розі з’явився клон «Домашньої газети»

574
У газетних кіосках Кривого Рогу 1 квітня почали продавати клон друкованого видання «Домашня газета». Нове видання називається «Моя домашня газета».
У Кривому Розі з’явився клон «Домашньої газети»
У Кривому Розі з’явився клон «Домашньої газети»

На першій сторінці газети-клону вказано, що це перший випуск.

Журналісти «Детектора медіа» придбали та проаналізували видання «Моя домашня газета» – у ньому матеріали підписані іменами людей, які співзвучні із справжніми іменами авторів «Домашньої газети». Під час верстки використано елементи логотипу справжньої «Домашньої газети». Більшість матеріалів належить іншим виданням, на кшталт «Страна.ua» та «Сегодня».

Головний редактор «Домашньої газети» Віктор Коваленко сказав «Детектору медіа», що редакція планує звертатись до правоохоронців, оскільки поява такого ЗМІ може вважатись недобросовісною конкуренцією.

«Нас намагаються душити економічно, перешкоджаючи вільному розповсюдженню газети в точках продажу», – йдеться в заяві редакції, опублікованій в оригінальній «Домашній газеті» 1 квітня 2020 року.

За номером телефону, вказаним у виданні «Моя домашня газета», відповіла секретарка Галина (прізвище співрозмовниця відмовилася називати). Вона сказала, що не уповноважена коментувати інформацію щодо діяльності газети. Секретарка уточнила, що відповідає лише на дзвінки читачів.

Водночас вона пообіцяла передати звернення «Детектора медіа» керівництву.

Згідно з Державним реєстром друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств, «Моя газета домашня» зареєстрована Іриною Алєксєєвою 19 вересня 2019 (ДП 2282-1020Р).

У реєстрі також міститься інформація про оригінальну «Домашню газету» (ДП 542 від 28 квітня 1998 року).

«Домашню газету» видають у Кривому Розі з 1996 року. Це одне з найпопулярніших у місті видань, яке є прямим конкурентом нещодавно роздержавленого «Червоного Гірника».

Про процес роздержавлення «Червоного Гірника» читайте тут.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
574
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду