В окупованому Криму суд відмовився скасувати штраф блогеру Гайворонському

В окупованому Криму суд відмовився скасувати штраф блогеру Гайворонському

23 Січня 2020
1321

В окупованому Криму суд відмовився скасувати штраф блогеру Гайворонському

1321
Попри те, що «суд» не провів публічне засідання, навпроти прізвища блогера з'явилася позначка, що за результатами розгляду апеляційної скарги йому залишили штраф.
В окупованому Криму суд відмовився скасувати штраф блогеру Гайворонському
В окупованому Криму суд відмовився скасувати штраф блогеру Гайворонському

В окупованому Криму підконтрольний РФ Верховний суд залишив штраф у сумі 30 тисяч рублів блогеру Євгену Гайворонському за образу президента Росії Володимира Путіна. Про це повідомляється на сайті ініціативи «Кримський процес».

У «суді» повідомили, що не провели засідання, на якому мали розглянути апеляцію на рішення про штраф, бо на нього не прийшли пан Гайворонський та його адвокат Олексій Ладін.

«Однак, згодом на офіційному сайті Верховного суду Криму, у графіку судових засідань навпроти прізвища Гайворонського з'явилася позначка, що за результатами розгляду апеляційної скарги рішення залишено без змін. Відповідне рішення було прийнято "суддею" Любов’ю Дяченко», – йдеться в повідомленні.

Як писав ДМ, 26 листопада 2019 року стало відомо, що підконтрольний Росії Ялтинський міськсуд оштрафував на 30 тисяч рублів блогера і журналіста Євгена Гайворонського за пост в Facebook, у якому нібито є «негативна оцінка» президента РФ Володимира Путіна. 

20 грудня 2019 блогера затримали. Підконтрольний РФ суд ухвалив рішення про депортацію ялтинського блогера Євгена Гайворонського «з території Росії». 23 грудня Євген Гайворонський повідомив «Крим.Реалії», що його вивезли з окупованого Криму до Росії. У ніч на 31 грудня його привезли на територію материкової України.

Нагадаємо, що Гайворонського затримали в окупованому Криму 22 жовтня 2018. Підконтрольний РФ Мировий суд Ялти взяв журналіста під варту на 15 діб. Його звинуватили в нібито ухилянні від лікування наркозалежності за статтею 6.9.1. російського Кодексу про адміністративні правопорушення. 6 листопада блогер вийшов на свободу з ізолятора тимчасового утримання в Сімферополі.

6 березня 2019 російські силовики провели у Євгена Гайворонського обшук: вилучили документи, електронну техніку, телефон, комп'ютер. 26 березня його затримали за підозрою у вживанні наркотиків, того ж дня підконтрольний РФ суд у Ялті заарештував Гайворонського на 12 діб. Крім того, суд зобов'язав журналіста пройти лікування від начебто наркотичної залежності. Гайворонський назвав «маячнею» звинувачення у вживанні наркотиків. 7 квітня його випустили з ізолятора тимчасового тримання Сімферополя.

У травні 2019 районний суд Сімферополя в анексованому Криму на 10 діб взяв Гайворонського під варту. Його заарештували через відмову проходити медобстеження під час затримання 26 квітня.

Фото: Кримський процес

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1321
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду