Уряд звільнив керівництво Держкіно

Уряд звільнив керівництво Держкіно

2 Жовтня 2019
4729
2 Жовтня 2019
17:39

Уряд звільнив керівництво Держкіно

4729
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 2 жовтня 2019 року ухвалив рішення звільнити першого заступника голови Держкіно Сергія Неретіна та заступника голови Держкіно Сергія Недзельського.
Уряд звільнив керівництво Держкіно
Уряд звільнив керівництво Держкіно

Про це повідомляється на Урядовому порталі. 

У коментарі «Детектору медіа» Сергій Неретін повідомив, що дізнався про своє звільнення з новин на сайті Кабміну. Він не знає, з якого числа та з яких причин його звільнено. 

«Для нас це неочікувана новина – ніхто нічого не повідомляв заздалегідь. Я прогнозував, що так станеться рано чи пізно, але думав, що міністр Бородянський говоритиме з нами особисто про те, що в нього інші уявлення щодо кадрових питань у Держкіно. Три тижні тому в мене запитали, чи хочу я працювати, я відповів ствердно.

У мене немає претензій до того, що мене звільнили, у мене є претензії о того, як це зроблено - треба чинити якось людяніше, повідомляти заздалегідь», – розповів у коментарі «Детектору медіа» Сергій Неретін.  

Він додав, що після звільнення повернеться до активних занять спортом, відпочине та приділить увагу «з'ясуванню стосунків із кінокритиками».

Нагадаємо, Сергій Неретін працював першим заступником голови Держкіно Пилипа Іллєнка. Після того, як пан Іллєнко пішов з посади за власним бажанням, Сергій Неретін став виконувачем обов'язків голови Держкіно. 

Сергія Недзельського було призначено заступником Держкіно у червні цього року. 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4729
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду