19:00
Середа, 10 Липня 2019

«Репортери без кордонів» закликали РФ вилучити журналістку Прокоп’єву зі списку екстремістів

Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) засудила занесення владою РФ журналістки Світлани Прокоп’євої до офіційного списку «терористів і екстремістів» та закликала припинити її переслідування.
«Репортери без кордонів» закликали РФ вилучити журналістку Прокоп’єву зі списку екстремістів
«Репортери без кордонів» закликали РФ вилучити журналістку Прокоп’єву зі списку екстремістів

Про це йдеться в заяві організації, оприлюдненій на сайті 10 липня, пише ІМІ.

«"Репортери без кордонів" засуджують це свавілля, закликаючи владу до повного припинення її переслідування і висловлюють стурбованість зростанням використання антитерористичного законодавства проти критично налаштованих російських журналістів», - йдеться в заяві.

«Репортери без кордонів» зазначають, що журналістку занесли до списку екстремістів без офіційного звинувачення.

«Саме по собі звинувачення Світлані Прокоп’євій уже абсурдне, але заносити її без суду до списку терористів – це подвійно несправедливо. Ми закликаємо владу негайно повністю закрити її справу і викреслити ім’я журналістки з чорного списку. Поле застосування антитерористичного закону має бути обмежене, не зачіпати свободи слова і не виливатися в подібні кримінальні переслідування за висловлення думки», - сказав керівник відділу Східної Європи та Центральної Азії «Репортерів без кордонів» Йоганн Бір.

Нагадаємо, кримінальне провадження стосовно журналістки було порушено у зв'язку з її виступом на початку листопада 2018 року в ефірі радіостанції «Ехо Москви в Пскові». Ефір був присвячений теракту біля будівлі управління ФСБ по Архангельській області РФ. Пані Прокоп'єва зазначила, що держава «сама виховала» покоління громадян, які борються з нею.

Фото: Эхо Москвы

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
257
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop